Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit lehetne...

Szerintetek mit lehetne kezdeni a férjem volt élletárásával ha így viselkedik?

Figyelt kérdés
A férjemnek a volt élletársától van egy 7-éves lánya aki az anyjával él.A párom fizet gyerek tartást a kislánya után természetesen,de a volt élletársa folyton ellenkezik velünk.Most azt csinálja hogy a kis lányt nem a páromhoz hozza át hétvégente hanem amikor át hozza apárom anyjáéknál le teszi a kis lányt
2018. ápr. 23. 15:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem megy a párod a kislanyért?
2018. ápr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%

"élettárs"!!!!


Meg kell nézni, mi áll a bírósági végzésben. Ha az apának köteles átadni a gyereket, akkor ehhez ragaszkodhat a párod, kivéve, ha idöközben más településre költözött (az apa) és ezért az többlet út és költség lenne az anyának.


De az is megoldás lehet, hogy az apa elmegy a gyerekért.

2018. ápr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
61%
Mi az hogy "veletek" ellenkezik? Semmi közöd a gyerek körüli dolgokhoz. A láthatást nem tagadja meg, nyilán nem kiváncsi se az exére, se az új macájára.
2018. ápr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de szerintem az exe a gyereknek az apja szóval ugen is joga van hozzà.A maca meg én vagyok ahogy faragatlanul neveztél én meg màr az exe felesége vagyok ha kivàncsi ràm ha nem de itt szerintem nem is ez a lényeg.Hanem hogy az apuka fizet gyerek tartàst de ő még se nàlla teszi le a gyereket minden hétvégén hanem a pàrom anyjàéknàl.
2018. ápr. 23. 16:27
 5/26 anonim ***** válasza:
95%

Ha a férjedet zavarja akkor nyissa ki a száját és mondja meg a gyereke anyjának...és az exnek meg nem veletek hanem a férjeddel kellene ellenkeznie.

Én soha nem avatkoztam bele ezekbe, nincs is kedvem "semmi közöd hozzá harmadikként" a tam-tamot verni...ezeket férjem lerendezi az exével az ő dolguk, én meg szeretettel várom mindig a gyereket. A mi közös gyerekünk is szeretettel van ott várva miután imádják egymást a féltesók. Persze miután én nem avatkoztam bele abba ami nem rám tartozik,így probléma sincs köztünk.

2018. ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%
A volt feleségnek nem kötelessége elfurikázni a gyereket hozzátok!! Az apa megy érte és viszi haza. Ennyi csak belefér egy hétvégébe, ha már mindig az anyjánál van. Vagy mond kérdező...a férjed hányszor viszi és hozza a kislányt az iskolából???
2018. ápr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem az anyának kell a gyereket elvinnie hozzátok, hanem az apának kell elmennie a gyerekért és nekik is kell visszavinnie
2018. ápr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mégegyszer! Miért nem a párod megy a kislányért?
2018. ápr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

"az apuka fizet gyerek tartàst de ő még se nàlla teszi le a gyereket minden hétvégén hanem a pàrom anyjàéknàl."


És ha az apuka fizeti na gyerektartást-ami alap-akkor anyának már csicskulni kellne csak mert neked igy kényelmes? A párod nem hal bele ha elmegy a gyerekéért. Ja, hogy ez neki kényelmetlen? Az anyának nem az?

2018. ápr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Ns ez egy jó kérdés eddig azt mondta az anyuka hogy a gyerek nem akar jönni hozzànk.És igy nem met ez végett a pàrom érte.A gyerek meg lett kérdezve miért nem akar jönni hozzànk de nem skar vàlaszolni a férjemnek
2018. ápr. 23. 17:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!