Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan viselkedik vagy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan viselkedik vagy lehet egyáltalán valamit kezdeni, hogy felfogja, amit mondok?

Figyelt kérdés
Barátomnak volt egy elég zűrös baráti köre, drogoztak folyton, lopások, minden volt ott. Nagyon örültem, hogy kikerült abból de azért mégis jóban vannak, csak nem lóg velük. A csapatból 3-an nagy értékű rongálásokért kerültek a hatóság elé.. míg 2 másik csoportos rablást hajtott végre.. most meg barátom jön azzal mennyire sajnálja a rablást végrehajtókat mert sok évet kaptak. Mondtam neki, hogy szerintem megérdemlik. Azt mondja párom: csak egyszer csináltak egy hülyeséget. Hát ezzel kicsit felhúzott, mert nem egy esetről van szó. Tudom, hogy loptak meg drogot árultak, nehogy már szentnek állítsa be magát. Másrészt pedig én nem örültem volna ha az én családtagjaim valamelyikét támadják meg. De párom szerint nem bűnözők. Végül mondtam, hogy nem is érdekel, nem az én szintemen vannak. Félre ne értsetek, nem vagyok egy beképzelt ember, de nem tartom magam egy szinten az ilyen utcán nevelkedett romagyerekekkel, akik lopnak, csalnak, hazudnak. Párom szerint nincsenek szintek.Hát azért szerintem ilyen téren vannak. Elhiszem, hogy sajnálja őket, de ami jogos, az jogos. Ha semmit nem csináltak, nem kaptak volna büntetést, nemde?
2013. máj. 14. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismered a mondast, hogy embert baratjarol?
2013. máj. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én is a te "szinteden" vagyok! Egyetértek!!! Egy idő után majd belátja, hogy igazad volt!!!
2013. máj. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Félek, nem látja be! mert ők a haverok, akikkel jókat lehet bulizni, meg minden! :/ Nem a rossz oldalukat látja..
2013. máj. 14. 17:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek veled. Előbb utóbb csak "kinövi" őket.
2013. máj. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már nem kisgyerek pedig, így a harmadik x-nél..
2013. máj. 14. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!