Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a hülye, hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hülye, hogy nekem a párom az első?

Figyelt kérdés

Igyekszem mindig úgy intézni a dolgom, hogy legyen rá időm. Nem egész délután pihengetni, és akkor bele kezdeni valamibe ha már vele is lehetnék. Soha nem felejtek el írni neki vagy válaszolni ha ő keres. És itt nem arról van szó, hogy egész nap egymáson lógjunk. De mondjuk egy jó reggelt azért jól esne. Vagy ha érdekelné hogy haza értem e épségben, mert forgalmas úton járok biciklivel dolgozni. Azt mondta hogy értsem meg neki baromi sok dolga van. Sokat dolgozik, 20an fel hívják egy nap, nem az lesz az első gondolata hogy nekem írjon. De nem hogy az első a sokadik sem az. Mert keresem és lehet hogy fontos, de nem válaszol. Meg nézi és nemes egyszerűséggel ki lép a beszélgetésből. Jó lesz majd 3 óra múlva is.

Lehet az én életem baromi szánalmas, de nekem mindegy mennyi dolgom van, a párom az első. Ha már föl tudok lépni facera nincs olyan hogy neki ne válaszoljak. Nem tudom lehet én vagyok a hülye. Meg aki álom világba él.

25N


2020. máj. 20. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valahol a kettő között van az egészséges egyensúly.
2020. máj. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Ő ilyen típus, te meg más vagy. Valószínűleg az üzeneteid is idegesítik, azért nem is reagál rá. Ha egyébként otthon figyelmes, foglalkozik veled, akkor nincs gond, de ha otthon sem foglalkozik veled, akkor már necces.
2020. máj. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapján egyszerűen csak nem passzoltok egymáshoz.

Én is hozzád hasonló vagyok, én is szenvedtem 1-2 ilyen pasi mellett, aztán megtaláltam a párom akinek hasonlóak a prioritások és hasonló mennyiségű közös programot, beszélgetést igényel, így minden tökéletes. Többet nem sanyargatnám magam más mellett - meg nem is idegesítenék egy hozzám nem illő srácot, semmi értelme, ha nem klappol két ember.

2020. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

A férfiakban az a jó, hogy baromi sok van belőlük, szóval ha ki is dobsz egyet, akiről úgy érzed, hogy nem ad bele annyit a kapcsolatba, mint te, bőven találhatsz olyat, aki nem csak akkor keres, amikor éppen kedve szottyan hozzá.

A párkapcsolatnak hozzá kéne adnia az életedhez, nem pedig azt éreztetnie veled, hogy vagy egy adalék vagy valaki más életéhez. És ja, kell érte küzdeni is, és vannak nehezebb időszakok is, de azon azért jó lenne ha közös nevezőn lennének a felek, hogy hol vagytok egymás fontossági sorrendjében,mert úgy nehéz küzdeni, ha úgy érzed, hogy csak te próbálkozol.


Próbáld megbeszélni vele még egyszer, de ha nem működik, akkor nem kell feltétlenül kell örökre mellőzöttnek érezned magad mellette.

2020. máj. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha segít, nekem még rosszabb volt :D Volt hogy csak pár naponta keresett. Ennek ellenére szerettük egymást és elfogadtam, hogy élőben jobban tud kommunikálni,mint máshogy. Összeköltözés után például nem volt már ilyen probléma. De ezt te érzed, nem mindenki egyforma.
2020. máj. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom az első, ezért akkor beszélgetek/chatelek vele, mikor ráérek, és olyankor csak rá figyelek, máskor meg sok a dolgom, és akkor arra figyelek.
2020. máj. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én mindig a másik félre bízom mennyit kíván kommunikálni, nekem a kevés is jó, a sok is jó. Teljesen mindegy, nem fogok ügyet csinálni belőle, mert mint a legtöbb dolog az életben, picit sem lényeges.
2020. máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Elég nagy bunkóság csak úgy kilépni egy beszélgetésből, pár másodpercbe telik leírni hogy "bocs szívem most mennem kell, később beszélünk, puszi."
2020. máj. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

Párommal egyformán van mikor órákon át írunk egymásnak van mikor órák múlva válaszolunk csak a másiknak. Ez azért alakult ki nálunk mert minekünk ez jelenti a bizalmat,hogy ha nem is írunk a másikra csak órák múlva akkor is megbizunk egymásban, hogy tuti nem csinálnák egymással olyat amivel rosszat okoznánk...

Meg amúgy sem szeretünk chatelgetni az élő beszélgetés sokkal jobban szeretjük. Mondjuk hívni sem szoktuk egymást telefonon. Azt hiszem nekünk azért működik ez mert mindketten biztonságban érezzük magunkat annyira, hogy képesek vagyunk néha csak magunkra gondolni anélkül, hogy a másik felhozná,hogy miért nem vele foglalkozik. 26N

2020. máj. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem lesz jo vege. Tulsagosan raakaszkodsz.
2020. máj. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!