Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú akitt egy táborban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akitt egy táborban ismertem meg es össze jöttünk (nekem ez az első kapcsolatom) Egy suliba járunk szóval tudnánk találkozni, de most hogy hazajöttem rosszul érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még nem mondtam el a szüleimnek szóval kérhet hogy ezért de szerintem inkább azért mert nem vagyok rá felkészülve.Azt szeretném tenni hogy elmondom a szüleimnek beleértve azt is hogy rosszul érzem magam emiatt hogy valakivel járok majd leírtam neki hogy a szüleim nem engedték meg...Szerintetek ez jó ötlet? Pár tanács is jól esne.Köszönöm aki válaszol.

13/L



#fiú #szerelem #tábor #Nem vagyok felkészülve
2014. aug. 10. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Istenem, na kislányom, idd meg a reggeli kakaód és olvasd szépen a nyári olvasmányaid !!!
2014. aug. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13 évesen? Egy kicsit sem sieted el...
2014. aug. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most nem értelek, most ezzel a fiúval akivel a táborban összejöttél ezzel a továbbiakban is járni szeretnél? vagy nem szeretnél járni és ugy akarod finoman lekoptatni, hogy azt mondod neki hogy a szüleid nem engedik.

Vagy attól félsz, hogy ha elmondod a szüleidnek akkor nem fogják engedni, hogy járj egy fiúval. Elsőbb tisztázd magadban el, hogy mit szeretnél. Járni akarsz-e fiúval vagy sem. Ha járni akarsz akkor ugy állj hozzá, hogy a későbbiekben is találkozzatok. Ha nem akarsz vele járni akkor mond meg neki. A szüleiddel meg ha jó a kapcsolatod nyugodtan meséld el nekik mi történt veled, esetleg beszéld meg velük hogy ők mit tartanának helyesnek. Még nagyon fiatal vagy, de végülis egy együttjárás is normális, ha közben a tanulásra is elég időt hagysz és nem csak a fiú tölti ki minden gondolatodat.

2014. aug. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából úgy érzem hogy túl fiatal vagyok és így nem szeretnék vele járni de nem szeretném megbántani ezért szeretném azt mondani hogy a szüleim nem engedik..
2014. aug. 10. 10:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne hazudj, ezért a pokolra jutsz !!! Mellesleg hamarabb kellett volna gondolkodnod, mielőtt szétteszed a lábad !!!
2014. aug. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még annyira fiatalok vagytok hogy akkor mond azt, hogy a szüleim nem engedik mert még nagyon fiatal vagyok és tanulnom kell.. szerintem is ez lenne a leghelyesebb dolog.
2014. aug. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!