Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő aki nem szeret beszélni a problémáiról és csak elnyomja magában?

Figyelt kérdés
Párom képtelen megértést tanúsítani felém nagyon sokszor. Ha olyan probléma van köztünk, amelynek ő is okozója, folyton sértve érzi magát (legalábbis én így érzem), pedig nem hibáztatom semmiért és ezt hangoztatom is. Ilyenkor a dolgok hamar elszabadulnak, egymás fejéhez vágunk mindent, aztán nem beszélünk napokig. Hiába nyitok felé. Nagy ritkán előfordul, hogy eltörik nála a mécses, ekkor belátja, hogy amit tesz az mennyire rossz hatással van a kapcsolatunkra, és fél, hogy el fogom hagyni. Nagyon szeretem őt és eszem ágában sincs szakítani, de nem tudom, mit tehetnék, hogy megértse, hogy nem kritizálom és értékelem őt, és amit tesz értünk. Nyilván az is előfordult, hogy oktalanul megbántottam, én sem vagyok tökéletes. Ha valaki hasonló cipőben van, annak szívesen fogadnám a válaszát.
2020. máj. 22. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is előfordul ilyesmi. Fogadd el hogy ő ilyen ha eléggé szereted. Te se bántsd őt valszeg ő sem fog.😀
2020. máj. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Otthonról hozhatta ezt a mintát, ezért nehéz neki kitörni belőle. Nem nagyon fog sajnos változni.
2020. máj. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!