Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol tudnék ismerkedni? Már 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni? Már 1 éve egyedül vagyok.

Figyelt kérdés
Suliban nem,egy pasi sem tetszik,buliban nem nagyon lehet. 20 éves csaj vagyok,nem is vagyok csúnya,a legszebb éveimet nem használom ki:S Ötletek?:(
2010. júl. 30. 01:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
És milyet szeretnél?Korodbelit,vagy tapasztalt kant?
2010. júl. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
talán itt: ) hallotam már rola h itt jöttek össze : ) merre laksz ? 21/f
2010. júl. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem interneten. Sokan szidják, de még mindig könnyebb mint buliban vagy a híres-neves "hát bááárhol" :) És tipp, hogy ne feltétlen tipikus társkeresőn, hanem inkább közösségi-fórum jellegűn próbálkozz.
2010. júl. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Korombelit:) Eddig nem volt rá szükségem,hogy neten ismerkedjek,de nem nagyon járok sehová az utóbbi időben,lehet tényleg netes ismerkedés lesz belőle:)
2010. júl. 30. 01:15
 5/20 anonim ***** válasza:
netes ismerekdésben sincs semmi rossz :D hallotam már olyat akik utána összsházasodtak :) sok sikert :) hajráá
2010. júl. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Második,írj privit:)
2010. júl. 30. 01:21
 7/20 anonim ***** válasza:

én is netről ismertem meg a férjem.

A fősulin nem voltam állandó party arc a bulikban, a pasiknak meg a könnyen megkapható csajok kellenek. Én is a net mellett döntöttem.

A társkeresők nem jók, mert gyakran csak kép alapján ítélnek meg, lehet csak azért kellesz egy pasinak, mert szépnek talál, fel akar veled vágni, a szeméyliségedre nem is kíváncsi.

Az én tapasztalatom, javaslatom:

Inkább beszélgetős oldalakkal próbálkozz. Az nagyon jó szűrő is. Sokan rögtön képet akarnak. Aki tényleg társat keres, igazit, az tud várni a képre 1-2 hetet, vagy többet, addig hajlandó jobban megismerni, és ha nem is jöttök be egymásnak, még barátok lehettek.

Fél évig komolyan keresgéltem, aztán feladtam, csak beszélgettem. És jöttek a jelentkezők sorra. Persze volt közte inkább több csalódás, mint siker, de végül megtaláltam az igazit.

Ha érdekel, itt keresgélhetsz. Ha beszélz nyelvet, akár Magyarországon élő külföldiekkel is kapcsolatba kerülhetsz. Teljesen más a mentalitásuk. Persze vigyázz!! itt is van, aki ezer kilóméterekről páylázik futó kapcsolatr!

[link]

2010. júl. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
írtam :)
2010. júl. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 <b>Chuck Norris</b> válasza:
én 16 éve vagyok egyedül . indítok is mingyá 1 ilyen kérdést hátha megtalál a hercegnő fehér ló alatt.
2010. júl. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
16 éve?:o Hány éves vagy? Remélem azért én addig nem leszek egyedül..
2010. júl. 30. 01:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!