Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Észrevettétek, hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek, hogy csak a férfi pénze számít közösnek, a nőé csak a sajátja?

Figyelt kérdés
Az természetes, ha a nő megvetet magának dolgokat a masik pénzéből, de az övéhez senki nem nyúlhat. Így egyszerű félretenni. Ha mindkét fél dolgozik is, az összköltségüket a férfinak kell állni, a nő számlája csak gyarapodik.

2020. máj. 22. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Ez mindig is igy volt. De azért gondolj bele a nő lesz terhes 9 hónapig, ő jár vizsgálatokra, ő kockáztatja az eletet a szülésnél ( meg is halhat közben mondjuk). Neki kell a gyerekről az első hónapokban gondoskodnia amikor szoptat ezt egyetlen férfi se tudja kiváltani, meg később is. A nőktől várják el a házimunkát, a főzést, takarítást.

Ezekbe a férfi hogyan tud felesbe beszállni? Nincs azert olyan hogy 50-50 mert a férfi nem tud szulni menni vagy szoptatni.


29/N

2020. máj. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hol kellett ezt észrevenni? Akiket én ismerek tartós-hosszú kapcsolatban, ott felesben/közösben megy minden.
2020. máj. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Mi a barátommal 5 éve vagyunk együtt, mindig mindent felesbe fizetünk, vagy épp az egyikünk meghívja a másikat(ez is váltogatva történik).

Hasonlóképpen tudom elképzelni a házaséletünket is, én nem szeretem , ha ő fizet mindent, szeretek saját lábakon állni, és nem függni a páromtól anyagilag.


22L

2020. máj. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem is igaz. Nekem nincs saját pénzem, csak a pasimét költöm. Mert mindig külföldi milliárdosok a barátaim, akikkel a budapesti szórakozóhelyeken ismerkedem meg.
2020. máj. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Érdekes, a családi kapcsolatokban mindig azt olvasom, hogy apuka pénze apukáé, anya meg oldja meg saját magát meg a gyereket a családiból meg a többiből.
2020. máj. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Normális esetekben van közös pénz és saját is mindkét félnek. Begyepesedett falusiakon kívül vagy olyan nőkön kívül akik csak a gyerekpotyogtatáshoz értenek évek óta nem láttam még csak teljesen közös kasszát se. Olyat pláne nem, hogy a férfinak nincs bőven elég saját pénze.
2020. máj. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%

Észre. Ha körbenézek a 30-60-as körökben az ismerőseimnél, akkor azt látom, hogy ahol többet keres a férfi, ott mindig közös a kassza. Ahol a nő, ott mindig külön kassza van.


#1: Nőjetek már ki ebből a NőKtŐl ElVáRjÁk A hÁzImUnKáT mantrából, mert pár éve már lejárt szöveg.

2020. máj. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem. Az ismerősi körünkben a legtöbben külön kasszán vannak. A szüleink generációjában meg teljes a közös kassza. Ha ilyen a barátnőd, dobd ki és keress normális lányt! A többség nem ilyen.
2020. máj. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Még nem vettem észre a 40 évem alatt.
2020. máj. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

nálunk volt egy ideid így

de mielőtt nyomsz egy pirosat elmondom h neki a fizetésének a felét vonták, saját hibájából nem volt pénze nem miattam

2020. máj. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!