Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is észrevettétek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevettétek hogy nagyon kevés az olyan nő akinek alig számít a külső?

Figyelt kérdés
Én elég csúnya átlag alatti fiú vagyok. Interneten próbálkozok de legtöbb nő visszautasít külsőm miatt. Eddig két barátnőm volt és csak azért mert ők Azt mondták hogy a külső alig számít és valóban nekik alig számított. De a nők nagy része nem ilyen úgy vettem észre
2016. jan. 27. 07:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem én azért utasítanálak el, mert buta vagy.

Rossz külső, nulla értelem: nem csak a külsőt illetve volt kevés elvárása annak a két csajnak....

2016. jan. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Meg jo hogy szamit neki a kulso. Ha nem vonzodik hozzad akkor nincs mit tenni. A parvalasztas nem jotekonysagi, egyenjogusagi alapon megy.
2016. jan. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Akkor ne a külsődre fektess nagy energiát,hanem a belső értékeidet fejleszd,erősítsd.Amúgy meg a szépség nagyon relatív.A jó kisugárzás viszont fontos!
2016. jan. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy csúnya! Mindenen lehet alakítani. A sport jóképűvé tesz. De ehhez ész is kellene!

Egy esetben nem tudsz mit tenni, ha balesetben megsérül az arcod, vagy a tested. Akkor tényleg csúnya lesz valamid.

2016. jan. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyelmedbe ajánlom Zámbó Jimmy életét... nála ocsmányabb férfipéldány kevés született, még akkor is, ha a hangjáért lett híres.

És olyan nők fordultak meg az ágyában, akikről nem is álmodhatsz.


De ha gondolod, keresek még pár hírességet, aki förtelmes külsővel is be tudott csajozni.


És most hiába kattogsz azon, hogy mennyi pénzük volt/van. Azért valahogy csak elérték, hogy az a nő be is feküdjön az ágyukba.



Hja, és nézz körbe: a legtöbb pasi még ennél is felszínesebb, őket CSAK a nő külseje érdekli.

2016. jan. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy ezzel egyébként mi a baj?


A legtöbb nőnek van lehetősége választani, és a jobbat választja. Ennyire egyszerű. Nehogy már evolúciós öngyilkosságot kövessen el az emberiség, mert a csúnya és a csóró pasik itt sírnak a gyakorin...

2016. jan. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De azért te gondolom szép barátnőt akarsz, mi?
2016. jan. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Zámbó Dzsimre:) És tényleg!


És ugyanígy nagyon kevés az olyan férfi, akinek nem számít a nő külseje. Fizikai vonzalom nélkül nincs testi kapcsolat. Valami alapján majd meg kell kívánnod a párod. És ez általában nem a jó szíve szokott lenni.

2016. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8. De azért sokszor a jó szív is szokott lenni
2016. jan. 27. 23:09
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy jó szívet nem tudsz fizikailag megkívánni.
2016. jan. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!