Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyakori ez a jelenség férfiakn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori ez a jelenség férfiaknál? Mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés
Elmerül a saját világában, ahonnan lehetetlen kizökkenteni. Mellettem ül, de fejben valahol egész máshol jár. Nem hiszem, hogy másik nő miatt lenne. Semmi nem utal erre. Családjától tudom, hogy már gyerekkorában is ilyen volt. Nagyon szeretném, ha közelebb lennénk egymáshoz.

2020. máj. 23. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Minden férfi ezt csinálja, nem gondolkozik semmin, csak néz ki a fejéből. Legjobb dolog :)


F

2020. máj. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Nem gyakori, mert nem minden férfi autista.
2020. máj. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Bár én nő vagyok, de akkor szoktam így viselkedni, ha valaki egyfolytában beszél, nem ismeri a csendet, folyton nyüzsög körülöttem. Valameddig képes vagyok figyelni, de megőrülök az olyantól, aki órákon át nyomatja a dumát feleslegesen. Ilyenkor meg kell találnom a módját, hogy kicsit feltöltődjek és egyszerűen nem figyelek rá, elmerülök a saját világomban.
2020. máj. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte folyamatosan ilyen vagyok, nőként. Kivéve, ha valami igazén érdekes elfoglaltság, vagy személy adódik, arra teljes mértékben figyelek.
2020. máj. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ramos ökle ***** válasza:
71%
Ha ez gyakori, az tényleg valamiféle autizmus is lehet. De innen nehéz megmondani. Vannak ilyen típusok, vagy elfogadod így, vagy nem.
2020. máj. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Szimplán csak unja a sok felesleges dumálásodat, hogy be nem fogod a szádat.


Ha ezt elmondaná, akkor hisztizel.. na azt végképp nem akarja. Marad a saját nyugalmas világa. Ahol csend, béke és nyugalom van.


"Mi erre a megoldás?"


Akkor beszélj, ha kérdeznek. Röviden és lényegre törően kommunikálj. Ha megkérdezik tőled "milyen napod volt?".. akkor csak az aznapi fontos történéseket mondd el, max 4 mondatban. Senkit sem érdekel, hogy mit ettél reggel. Ha unalmas napod volt, akkor mond "Semmi különös", "semmi említésre méltó"

2020. máj. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os férfiként mondom hogy az olyan nem kapcsolat, semmi értelme ha ennyire nem érdekel a másik. Lehet a kérdező túlzásba viszi, de amit te le írtál az is az.
2020. máj. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

lehet Asperger is..

Nem tudom mennyire gyakori

2020. máj. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A lelkisebb személyek ilyenek, kell nekik a szabadság érzése. Idővel maguktól kizökkennek belőle.
2020. máj. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!