Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom hogyan vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogyan vagytok vele, de engemet egyre jobban zavar a nők, férfiaknak valló alávetettsége, vajon a mi mostani életünkben lesz rá megoldás, vagy a következő generáció is ilyen kiszolgáltatott lesz nekik?

Figyelt kérdés
Miért nem tudunk meglenni nélkülük? Otthon, utcán, munkahelyen, és főleg az ágyban, így nevelnek minket? Ez a kultúránk? Mikkor lesz ennek már vége?
2018. júl. 6. 21:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%

En megvagyok nelkuluk,lol

Mirol beszelsz?

2018. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
27%
Ez az élet rendje. Vannak férfiak és vannak nők.
2018. júl. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%
...és a kövi generációban minden nő lezbi, minden férfi homo lesz? Háááát...
2018. júl. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
37%
Engem nem zavar.
2018. júl. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%
Az arab emirátusokban élsz? Nagyjából oda igaz csak amit mondtál.
2018. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
51%
Engem a helyedben az jobban zavarna, hogy még írni sem tudsz.
2018. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%
Provokálsz, vagy tényleg egy arab országban élsz? Nincs semmiféle alávetettség, sőt...
2018. júl. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%
Te csak akkor vagy alávetett, ha saját magadat veted alá.
2018. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
67%

Teljesen egyetértek veled, engem is nagyon zavar.

És a kérdésedre válaszolva, nem tudom, hogy a következő generáció, vagy az azutáni, vagy melyik lesz az, ahol ez már nem probléma, ez valószínűleg egy hosszú folyamat, de reménykedni lehet, hogy azért valószínűleg, ha lassan is, de enyhülni fog a dolog. Évszázadok nagyon kemény kultúrális beidegződéseiről van itt szó.

Amúgy aki azt írja, hogy de már egyenlőség van, az nézzen már körül. Lehet, hogy errefelé jogi egyenlőség van, de ez korántsem jelenti az alapvető kultúrális, életmód beli, kapcsolati beidegződések eltűnését is... Kezdve a médián, folytatva a munkahelyi különbségeken, egészen a párkapcsolatban lévő diszkriminációkig. Vagy az olyan alapvető gondolatokig, hogy ,,a fiú az erős a kemény, az ne sírjon, gyerekkorában katonákkal játtszon, ha lányosabb akkor b**zi, de ha felnő ő lesz az úr, az ártatlan szerény lányok akik persze babáztak, azoknak az a dolguk, hogy hagyják vezetni magukat, rendeljék alá magukat a férfiaknak, és szüljenek gyereket, mert ez a dolguk.'' Azért senki ne mondja, hogy a társadalomban nincsenek benne ezek a szexista, egyenlőtlenséget szülő elvárások.

2018. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
26%
Péntek este van, előjöttek a férfigyűlőlö, hallucináló, provokáló feministák.
2018. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!