Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Micsinaljak? nagyon faj ez nekem

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Micsinaljak? nagyon faj ez nekem

Figyelt kérdés
Sziasztok, igazából nem tudtam hova irjak. Milyen kategóriába de szerintem itt is tudtok segíteni. Elég kényes témáról lenne szó legalábbis nekem nagyon az.Nos...18 eves vagyok. 7 hónapja vagyok egy fiuval akit anyam, nem túlzok ha azt mondom. Utal! Minden téren tényleg. sajnos olyan anyam van hogy leulve beszelve, szep szoval se lehet ra hatni..Borzasztóan fáj nekem. Nagyon bánt hogy a barátom miatt engem se tekint mar ugymond a lányának, illetve a baratomrol hallani se akar. Ami miatt irok..18 eves vagyok es heti 1 szer találkozhatok a baratommal, a nála alvás kizárt dolog. Másnál 16 evésen megengedte, mert őt szerette...De most egyszerűen nem tudom mit tegyek komolyan. Most hétvégén lenne tudjatok kis összejövetel a barátomnál a családjával, nagyon szegyenlem hogy elkell mennem 10 11 órakor már..Nagyon fáj es tényleg sokat sirok emiatt hogy nem élhetek önállóbban mint eddig. Szerintetek mit tegyek? Mit mondjak vagy mit ne? ez az egesz, azert is irtam ebbe a reszbe..kihat a párkapcsolatomra is. Nyilván az ember már 18 evesen komolyabban tervez hosszu távra.. a parom 24..es neki se jo ez amit megértek teljesen..Felek elfog hagyni elobb utobb ha nem fog a helyzetem valtozni:( Kerlek segitsetek!
2020. máj. 25. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyukaddal nem tudod ezt megbeszelni, miert erez ellenszenvet iranta? Nem tudni, milyen a kettotok kapcsolatota.
2020. máj. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a problémája anyádnak a fiúval?
2020. máj. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mikor rakerdezek annyit mond, nem szimpatikus neki es kesz es lezarja a temat...
2020. máj. 25. 09:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Írjál a barátodról, csak gyanítod, hogy mi lehet az anyád problémája vele.
2020. máj. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem szereti a stilusat anyam egyszeruen. Azt mondja nem helyes hogy vele vagyok megfogom banni. A baratomra ezek nem igazak. En ismerem es boldog vagyok vele. Nem erzem hogy anyamnak igaza lenne.
2020. máj. 25. 12:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen anyam van. Sok évig csinálta velem ezt, két hosszú kapcsolatom volt az elsőt utalta, 2 évig még csak elvoltunk aztán anyam mintha megorult volna. Fenyegetett hogy számítsak mert kibasz itthonról, mindent megtiltott. Szerencsére akkor elkezdtem már dolgozni szóval atkoltoztem a baratomhoz.. Igaz később hazamrntem amikor már lenyűgözött akkor megváltozott. Végül szakítottam a sráccal mert kiszerettem belőle másfél év múlva. A következő barátom a jelenlegi is vele 6 éve de vele tavkapcsolatban voltunk 3 évig, akkor az végig stresszesen ment mert hogy ennek úgy sincs jövője. Akkor ezt kellett hallgatnom. De én kialltam magamért és nem érdekelt hogy basztat. Pedig azt kőkeményen csinálta. Beszélni nemtudom érdemes e vele az enyémmel full felesleges volt. Mostis ugyanolyan amugy csakmar nem élek otthon
2020. máj. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem fer ez veled szemben anyád részéről. Esélyt se ad annak, hogy megismerje a srácot.

Nem tudom, én az ilyen esetekben úgy érzem, ohgy itt több van mögötte, legtöbbször fél, hogy leválsz, mert elkezdtél felnőni. Tehát a srác egyfajta "veszély". Milyen volt eddig a kapcsolatotok anyáddal?

2020. máj. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!