Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Nők Lapja szerint ha a nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Nők Lapja szerint ha a nőt megüti a férje, legyen vele kedves és elnéző. 2020-ban hogy jelenhet meg ilyesmi?

Figyelt kérdés

Tegnap jött velem szembe Facebookon a Nem tehetsz róla, tehetsz ellene oldal egy bejegyzése, amely arról írt, hogy a Nők Lapja legutóbbi nyomtatott számában egy borzasztóan káros levél jelent meg. A tanácsot kérő hölgyet megütötte a párja, amire a Nők Lapja újságírója azt tanácsolta, hogy legyen kedvesebb és megértőbb a férfival.


A poszt elérhetősége:


[link]


Egy ilyen újságnak, amit nap mint nap több ezer nő olvas, hol a felelőssége? Tényleg nem értik, mit jelent a bántalmazó kapcsolat?



2020. máj. 25. 11:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
29%
A Nők Lapját nyugdíjasok olvassák, ahogy a többi hasonló szemetet is, náluk ez még így van, lassan úgyis kihalnak. A Népszabadság olvasói is elfogytak.
2020. máj. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Szenny az az oldal!
2020. máj. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
11%

Azért, mert a VALÓDI, azaz IGAZI VILÁG, az más, mint a Gyakori kérdések.hu.


A VALÓDI ÉLETBEN, na itt nem keres az emberek 90%-a havi 400+ -t. És nincs a nevén lakás, hogy bármikor leléphessen a férjétől. És vannak hiteleik, még olyan 40 évig a házra. És sajnos nagyon sok ember szó szerint a híd alá kerülne egy szakítás/válás után.


Na ez a valóság, nem az, hogy: "Jajj, beszólt a Gézu, ezért én most lelépek, és a havi 800-as fizumból bérelek egy budai luxus kecót."

2020. máj. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%

#1: Ner írj már baromságokat, hogy a nyugdíjasoknál ez a természetes. Nyilván akad, aki ilyne kapcsolatban él, de a fiatalabbak között is bőven előfordul. Nem csökkent a családon belüli erőszak mértéke.


" legyen kedvesebb és megértőbb a férfival."

Ez így eléggé kiragadott és félreértelmezett állítás.

Először is azzal kezdi, hogy teljes mértékben elutasítja az erőszakot. A többi lényege az, hogy munkájából kirúgott, maga alatt lévő, előtte agresszíven soha nem viselkedő férj, vacsora után valamiért adott egy pofont a nejének. Az író csak azt írja, hogy próbálják megbeszélni és helyrehozni a dolgokat, ha lehet.

Egy pofon még nem bántalmazó kapocsolat.


Ja, és én is megjegyzem. Mindne erőszakot elutasítok, soha nem tűrném, hogy megüssenek, de megértem azt, aki egy végletekig fokozott helyzetben (mindkét kereső egyszerre veszíti el a munkáját), sok év normális házasság után nem egyből az ügyvédhez rohan.

2020. máj. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
25%

4.


De, sajnos sokuknál az. Igaz én olyat ismerek személyesen, ahol a feleség veri a férjét, igaz az nem fog sosem kiderülni, mert a bácsi még megszólalni sem mert a diktatórikus felesége közelében. Bár őszintén a "néni" közelében más se nagyon, kicsit nagyon agresszív személyisége van.

2020. máj. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Szimplán amiatt polgárpukkasztó h sokan vegyék meg klikkeljenek.
2020. máj. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
45%
Ahogy nézem a kontextus az, hogy amennyiben a helyzet megoldható, oldják meg, hiszen a járvány helyzet miatt most faramucibb dolog lelépni. Állásfoglalás is van az erőszakról, nem igazán tudom mi kéne még. Ne csak emancipálódjunk, hanem szöveget is értelmezzünk, 2020-ban úgy gondolom ez is elvárható...
2020. máj. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%
Nincs olyan kontextus amiben ez elfogadható lenne, de Magyarországon élünk, szóval miért is ne jelenhetne meg egy olyan cikk, ami a bántalmazó férfival szimpatizál? 2020 tőlünk nyugatabbra történik, nem itt, ahol épp most utasította el a kormány az isztambuli egyezményt.
2020. máj. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
34%

8.-nak.


JOGÁSZKÉNT.


A jelenlegi hazai törvényekben, MAJDNEM minden benne van, ami az isztambuli egyezményben.

Kivéve, az LMBTQ dolgokat, azaz, pl.: melegházasság, melegek örökbe fogadása,... és a prostitúció tiltása.

2020. máj. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
Én nem értem, hogy egyes nők miért érzik úgy h meg kell hunyászkodniuk egy kapcsolatban. Egyszer ütne meg valaki, többet az életbe nem látna. Kedvesebb meg megértőbb..pofám leszakad :D
2020. máj. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!