Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Nők Lapja szerint ha a nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Nők Lapja szerint ha a nőt megüti a férje, legyen vele kedves és elnéző. 2020-ban hogy jelenhet meg ilyesmi?

Figyelt kérdés

Tegnap jött velem szembe Facebookon a Nem tehetsz róla, tehetsz ellene oldal egy bejegyzése, amely arról írt, hogy a Nők Lapja legutóbbi nyomtatott számában egy borzasztóan káros levél jelent meg. A tanácsot kérő hölgyet megütötte a párja, amire a Nők Lapja újságírója azt tanácsolta, hogy legyen kedvesebb és megértőbb a férfival.


A poszt elérhetősége:


[link]


Egy ilyen újságnak, amit nap mint nap több ezer nő olvas, hol a felelőssége? Tényleg nem értik, mit jelent a bántalmazó kapcsolat?



2020. máj. 25. 11:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
66%

10.


A nők lapját olvasók értelmi szintje nem éri el ezt a gondolatfolyamot, nem véletlenül olvassák lelkesen ezt a "nagyszerű" magazint, elsősorban minimum középkorúak és nyugdíjasok. Ugyanezen réteg fiatalabb változata a Cosmopolitan magazin törzsgárdája, ugyanaz a szenny, némileg fiatalosabb külsőbe csomagolva. Sok cikk igazából amolyan női PUA, a levelezőoldal pedig - ha még létezik olyan - női incelek gyülekezete.

2020. máj. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es válaszoló! Lehet, hogy te még nem éltél bántalmazó kapcsolatban, aminek örülök, szerencsés vagy.


Egy pofon soha sem csak úgy magától, a semmiből jön. Ott már valami előtte történhetett, írja is a hölgy, hogy a férjéhez már egy ideje nem lehetett szólni, bezárkózott, barátokkal se beszélt, passzív-agresszívvá vált. Ő csak annyit akart, hogy segítsen be a háztartásba meg a gyerekek körüli teendőkbe. Tök mindegy, ha bunkón kérte, ha számonkérőn, akkor sem a pofon a megoldás erre a kérésre. Utána elvileg bocsánatot kért tőle a férje, és megígérte, hogy többet nem fog előfordulni. Ez egy tökéletes tankönyvi példája a bántalmazó kapcsolatoknak. :) Így szépen mellette marad, talán még bűntudata is lesz a feleségnek, hogy lehet ő tehet erről az egészről. És így benne marad egy ilyen kapcsolatban, ahol a pofon után ki tudja, lehet a rúgás lesz a következő, ha megkéri a hites urát, hogy mosogasson már el.

2020. máj. 25. 13:45
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

12.-re.


És pénz nélkül, gyerekkel, hová mész?

2020. máj. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
81%

Azt hittem, Koronczay Lillát ott képelem fel egy szív lapáttal, hogy csak úgy laffan, amikor ezeket a sorokat olvastam. Nem tudom mibe nézni azt a humanoidot, aki ki se áll egy nőtársáért. Én a helyében nagyon röviden, leírtam volna, hogy azonnal fogjon össze valakivel és hagyja ott azt a faxt. Na meg pár segélyszervezet telefonszámát is beraktam volna.


Mondjuk egyszer a V.Kulcsárnak is írt egy olyan kretén petesejt donor, akinek az össz baja a gyerekével az volt, hogí hupi lilára festi a haját. Mondjuk ő a maga diplomatikus stílusában elküldte a francba, amiért tisztelem és becsülöm.

Na, én ezért (is) akarok innen menekülni.

2020. máj. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
71%
Lassan magyarul csak ÉS-t, NatGeót, Elle-t és Marie Claire-t fogok csak olvasni, ha ennyire visszafele haladunk, mert az utóbbi kettőben szerencsére nem ez a meghunyászkodó mentalitás a dívi.
2020. máj. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
35%

15.


De még jobb lenne mondjuk szépirodalmat olvasni, és nem a szerkesztők által az olvasok torkán letukmálni kívánt agymosásokat, ami az összes magazin és internetes híroldal sajátja 1-1 szaklapot leszámítva.

2020. máj. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
#16: és TE milyen szépirodalmat olvasol, egóbajnok?
2020. máj. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
16: az Élet és Irodalom c. hetilap mond valamit? Röviden ÉS?
2020. máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

18.


Ott is a szerkesztő(k) saját véleményüktől függően adják elő a dolgokat, ők döntik el mi kerül bele, így elégséges egy olyan szerkesztőgárdát beraknia a lapot birtokló cégnek, ami a saját ízléséhez passzol, máris megint manipulálnak és befolyásolnak. Különösen, ha még a politikából is kiveszik a részüket, mint "független" média. Mindent el lehet olvasni, de mindig figyelni kell, hogy pontosan mi is áll a háttérben.

2020. máj. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Sajnos jogos, itthon kb. nincs pártatlan irodalom.
2020. máj. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!