Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem a kolléganőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem a kolléganőmmel, már egy éve, de félek hogy ha rájön a férjem vége mindennek, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem gondoltam volna mit nő, hogy én egy másik növel....

De összejött, eleinte csak barátnők, aztán lazításként, most már élvezzem is, de egyből vége a házasságomnak, a jólétemnek ha rajtakap a párom, nem akarok válni sem, hogyan tovább így?


2020. máj. 26. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Csinaljatok harmasban, biztos tetszene a ferjednek is.
2020. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Savlekotő ***** válasza:
53%

Miért vagy valakivel érdekből? Jó lét.. Látszik milyen jó hogy félre mész,mert leszbikus is vagy a férjed meg jó eltartónak,fel kéne vállalni,tisztességesebb lenne..

70F

2020. máj. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%

A következőket tudod tenni:


1. Titokban kell tartani. Csak munkahelyen találkozzatok pl. Ügyesen lehet titkon szetetőt tartani.

2. Őszintén beszélsz erről a férjednek, és ha szerencséd van, megbocsájt, ha nem, akkor viszlát...

3. Még most vess véget ennek inkább. Marmint a kolleganőddel. Keress másik munkahelyet.

2020. máj. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!