Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindennapi kis apró helyzetekb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindennapi kis apró helyzetekben, vitákban 3. féllel szemben (szomszéd, munkatárs, barát, idegen) ti MINDIG a párotok mellett álltok, vagy rákényszerítetek dolgokat?

Figyelt kérdés

Barátnőm néha belekényszerít helyzetekbe 3. féllel szemben, ami nagyon ki tud akasztani... ez máshol is így van, vagy ti mindig a párotok kedvét veszitek figyelembe?


Pl.

-Hazajövök munkából, kiderült, hogy délutánra elvállalta a fűnyírást - azaz nekem kell (amúgy közös udvar, de 8 lakóból csak 3 nyírja).

-Szombaton a szomszéd ránksózta a 4 éves gyerekét, azaz barátnőm elvállalta, mert hát néha segíthetünk, meg aranyos a gyerek (csak én dolgozni nem tudtam, és el se mehettünk sehová).

-Ma kellett venni valamit, és egy barátjától vettük (pedig máshol jobb minőséget kaptunk volna, jobb áron).


Máshol is vannak ilyen helyzetek?

29/F


2020. máj. 27. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs. És ha lenne is ilyenre próbálkozás, kiállnék magamért és rövid úton hajítanám ki a csajt is. Kegyetlen vagyok, ez van.

Szintén 29/F

Javaslom, állj ki magadért te is, mert ez nekem elég papucsszagú dolog. (belegondoltam, h ilyet le kell írni egy férfinek...te szent ég...)

2020. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok irányítás mániás tehát nem.Az meg hogy elvállaljak egy munkát a férjem helyett úgy hogy meg se beszéljük az kizárt.Felnőtt emberek vagytok saját akarattal de ha a barátnőd ennyire nem tisztel és papucsnak néz hát ezt nagyon gyorsan beszéljétek meg.
2020. máj. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább annak tűnik, hogy nem tud nemet mondani.
2020. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egy önző f🤭sz vagyok, szóval gyakran megyek a saját fejem után 🤷‍♂️ van ilyen 😃 bár másnak nem szoktam munkát meg programot kitalálni. Amihez nincs kötöm, azzal nem foglalkozom.


És ez a furcsa a párodban, hogy meg sem kérdez, csak szervezkedik neked. Nem értem mi ez.... 🤷‍♂️

2020. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Na ez igen! Másnál nincs ilyen, csak Papucséknál. Gratulálok!
2020. máj. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nézd, füvet nyírni nő is tud, szóval sztem nem neked vállalta be a megkérdezésed nélkül. Hagy ervenyesuljon, csinálja csak. A 4 eves szomszéd kislány is el lesz vele, te menj el a szuleidhez, vagy tesodhoz, baratodhoz. Amit ő vállal, azt tegye, de ne neked csinálja a programot. Hisztizni fog, de kit érdekel, ez is a maga baja, hadd főjőn a saját levében. Magának csinálja, határolódj el! Neki kell tanulni, meg neki kell a tanulopenz.
2020. máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Aki nélkülem hoz döntést, az nem nekem hozta a döntést. Egyszerűbben szólva, ha fűnyírást vállalt, és engem nem kérdezett, akkor nem az én dolgom. Ha elvállalta a gyereket, de engem nem kérdezett, akkor én nem foglalkozok a kölyökkel, esetleg lelépek valahova. És így tovább.

Ez amúgy a tiszteletlenség jele is lehet tőle, és ha nem mondod neki, h ezt ne csinálja, akkor megteszi ezután is, mert megteheti.

Kezdő mondatok csak neked:

1. Nagyon jó, h elvállaltad a fűnyírást, de mivel engem nem kérdeztél, így a te dolgod lesz, bocsi.

2. Nagyon jó, h elvállaltad a gyereket, de mivel engem nem kérdeztél, így én megyek a dolgomra.

Ilyenek után hozzáteheted, h "máskor kérdezz meg".

Ennyi.

2020. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Volt már 2 párkapcsolatom, egyik sem volt normálisnak mondható - de ezek szerint más szempontból ez sem az :)

Vicces, mert a második villát döfött a karomba... de ez a kertvárosi jókislány sokkal idegesítőbb, ebből szakítás lesz.

2020. máj. 28. 20:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Érdekes...miért futsz bele ilyen lányokba mindig? Az egyik (a villás) agresszív volt, a másik ( a mostani) passzív-agresszív (de lehet előbb-utóbb is előveszi a villát, csak idő kérdése). Miért? Jó lenne ezen elgondolkodnod. Miért kerülsz állandóan az elnyomott szerepébe?
2020. máj. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A villás munkatárs volt, és kicsit eldurvult a helyzet... amúgy remekül megvoltunk, EGYENRANGÚ felekként, mindketten élveztük a versenyszellemet :)

Ami jelenleg nincs meg... :(

2020. máj. 31. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!