Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap fürdeni szerettem volna, így a kádban a lefolyó szűrőt kicseréltem a dugóra. Akkor akadt meg a szemem a szűrőn egy hosszú fekete hajszálon. Pár napja takarítottam a szűrőt. Nekem vékonyka szőke hajam van... Ti mit gondoltok? Paranoiás vagyok?

Figyelt kérdés
2020. máj. 28. 06:52
1 2
 1/18 Hellmano ***** válasza:
90%
Biztos a macska volt, majd mondja a párod és elhiszed neki :)
2020. máj. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is találtam már idegen hajszálat a lakásban, pedig egyedül élek. 🤨

Te tudod merrefelé járkáltatok, hogyan kerülhetett oda.

Ne szőj gyártmányokat egyből az agyadban, de ne is légy naív.

Én a helyedbe kivárnék, hátha lesz még más is ami gyanús.

2020. máj. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ő most épp szabin is van pár napja. Nekem igazából az a fura, hogy épp a kádban. Nem a pulcsiján vagy valahol... Szex után első dolga zuhanyozni.
2020. máj. 28. 07:28
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
Ez több, mint furcsa...
2020. máj. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Tegnapelőtt én a túrórudin találtam egy fekete hajszálat pedig egyeül élek és biztos, hogy nem járt nálam senki! Nem azt mondom lehet, de akárhogy odakerülhetett!
2020. máj. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én bkv-zom, és az ülés háttámlájáról gigantikus szőke hajszálakat vittem haza a pólóm hátán. Azok meg ahogy sürögtem forogtam a mosdóban, a párom törülközőjére kerültek. Este még a hajamban is találtam. Belegondolva egyébként elég gusztustalan, hogy mikbe nem ül az ember a buszokon... De azóta is azzal viccelődünk a párommal, hogy közös a szeretőnk :D


Szóval ilyen is van, de hogy hozzátok milyen kalandok útján került az a hajszál, azt sajnos mi nem tudjuk megmondani.

2020. máj. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
Én az egyenes beszéd híve vagyok menj oda hozzá, és kérdezz rá. Ő biztos tagadni fogja, ha pedig ártatlan, akkor az ártatlannak nincs félnivalója...
2020. máj. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Nézz szét az ágyon meg par helyen ha attól megnyugszol
2020. máj. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Én 3 éve szőke voltam, egy alaposabb lakástakarításkor a mai napig találok szőke hajat a lakásban, pedig ide csak az jön, akit én beengedek :D És azért 3 év alatt elég sokszor takarítottam.

Lehet egy vendégről maradt ott, vagy a ruhátokon maradt mikor találkoztatok ismerősökkel. Ti tudjátok, merre jártatok.

Persze nem mondom, hogy irreális következtetéseid vannak, mert lehet komoly alapja is, de ez csak egy hajszál. Ha tele lenne a lakás idegen hajjal, akkor megérteném.

2020. máj. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

Elhiszem, hogy ez aggasztó, nekem is kattogna az agyam.

itt két opció van, az egyik, hogy megcsal, a másik, hogy nem.

A megcsalásnál azért van több jel is egy hajszálon kívül. Szex milyen köztetek? Rendszeres, jó? Kíván? Kedves veled ugyanúgy, nem változott semmit a hozzád való állása? Vannak fura kimaradásai esténként, eljár-e sokszor nélküled? Telefonját takarja, viszi magával wc-re is?

Ezeket a kérdéseket tedd fel magadnak és összegezd az eredményt. Ha a hajszálon kívül vannak még gyanús dolgok, fura megérzéseid, ne támadd le azonnal. Várj, max ha engedi a lelkiismereted kutakodj kicsit. Ha viszont tényleg minden rendben akkor ne kattogj.

Barátomnak vállig érő szőkés haja van, nekem hátközépig érő sötétbarna.

Múltkor találtunk az ablakpárkányon egy rövid, vörös hajszálat. Mint kiderült oda dobtuk le a pulóvereket hajnalban, simán lehet, hogy valahonnan hazahoztuk. Tök undi :D Mivel nálunk amúgy minden rendben, meg eleve max kakilni járunk külön a home office óta, 1 percig se jutott eszembe hogy megcsalna. Amúgy se jutna, nem véletlen vagyok vele évek óta, bizalom az alapköve az egész kapcsolatunknak.

Ő azt mondta, hogy biztos Ron Weasley-vel csalom a Harry Potterből :D


22L

2020. máj. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!