Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én szeretek vásárolni, ő nem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szeretek vásárolni, ő nem. Hogy oldjuk meg?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő. Szeretek nézelődni, vásárolni. 3x megnézek egy ruhát, cipőt táskát stb.mielőtt megvenném.

Barátom gyűlöli ezt, kész tortúra. Pl.ha hétvégén elmegyünk együtt városba és beszaladunk a kínaiba vagy árkádba valamiért akkor nem mondhatom hogy várjon meg kint, bejön, de látom azt a világfájdalmat az arcán mennyire nem érdekli.

Próbáltam már bevonni, hogy nézze meg jól áll-e nekem az adott ruha de annyira nem érdekli, siettet, hogy menjünk már. Nem vagyok bent sokat egy üzletben átlag 15-20 percet.

És tudom hogy az 5.nél már menne haza, én meg nem fogom elsietni mert csak pénzt adok ki érte. Faluban lakunk, tehát az se lehet hogy külön menjünk mert együtt megyünk be városba. Egyedül meg nem fog elmenni pl.meginni egy kávét.


2020. máj. 28. 21:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
pedig menjen el egyedül addig az obiba vagy media marktba vagy magának ruháért
2020. máj. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Az miért nem opció hogy olyannal menj bolt túrára aki szereti is ezt?

Gondolom csak nem kell minden héten új ruha. Így a pároddal lehetne csak sétálni vagy kávézni mozi vagy bármi ami mindkettőnknek jó. Az üzlet járás meg mehet barátnőkkel egy másik alkalommal.

2020. máj. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Ne kettesben menjetek, hanem barátaitokkal. Ez a legjobb ötlet, ami eszembe jut. :)
2020. máj. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen, a media marktot kezdjük bevezetni 😁
2020. máj. 28. 21:51
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Hát gondolom előtte is jártál valahogy vásárolni, járj most is úgy. Én is utálok vásárolni, pedig a ruhákat szeretem, de a plázákat, a tömeget, a sorban állást a próbafülke előtt nem. Addig ő tényleg csináljon mást, menjen olyan boltba, ami érdekli, intézze a saját dolgait. Meg nem kell, hogy a shoppingolás legyen az állandó program, nyilván, ha kell valami, akkor menni kell, de azért ez ne legyen a rendszeres program. A cél nélküli vásárolgatás amúgy is elég sekélyes hobbi, találj magadnak valami olyan időtöltést, aminek több haszna van.
2020. máj. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
Szegény krapek. Jól kifogta a boltkórost. Addig menjen el inni míg vásárolsz kb. két óra múlva matt részeg lesz akkor hazaviszed. Win-win.
2020. máj. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem ertem, minek kéne együtt mennetek csak azért, mert faluban laktok.
2020. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"és beszaladunk a kínaiba vagy árkádba valamiért akkor nem mondhatom hogy várjon meg kint"


Miért ne mondhatnád? Szívem, én itt elleszek, te menj ülj be valahová, nézelődj, x időpontban találkozunk/hívlak a végeztem.

Ez olyan nehéz?

2020. máj. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi is falun lakunk, de egyedül megyek ruhákat vásárolni. Megkérem a férjemet, vigyázzon a gyerekekre, és meg berobogok a városba a plázába. Vagy elintézem addig, amíg a gyerekek oviban vannak.

De az online vásárlás is opció. Tudom, milyen fazon, szabás, anyag és szín áll nekem jól, így nem nagyon tudok mellélôni. Este, ha már mindenki elaludt, addig nézegetem a webáruházat, amíg jól esik.

2020. máj. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nő létemre utalok vásárolni. Negyedévente megyek, de akkor megveszek mindent, ami kibír egy évszakot.

Minek erőltetsz rá olyan dolgot, amit nem szeret?

Addig menjen nézelődni obiba, vagy euronicsbe. Teljesen megertem szegeny fiút...

2020. máj. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!