Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én szeretek vásárolni, ő nem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szeretek vásárolni, ő nem. Hogy oldjuk meg?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő. Szeretek nézelődni, vásárolni. 3x megnézek egy ruhát, cipőt táskát stb.mielőtt megvenném.

Barátom gyűlöli ezt, kész tortúra. Pl.ha hétvégén elmegyünk együtt városba és beszaladunk a kínaiba vagy árkádba valamiért akkor nem mondhatom hogy várjon meg kint, bejön, de látom azt a világfájdalmat az arcán mennyire nem érdekli.

Próbáltam már bevonni, hogy nézze meg jól áll-e nekem az adott ruha de annyira nem érdekli, siettet, hogy menjünk már. Nem vagyok bent sokat egy üzletben átlag 15-20 percet.

És tudom hogy az 5.nél már menne haza, én meg nem fogom elsietni mert csak pénzt adok ki érte. Faluban lakunk, tehát az se lehet hogy külön menjünk mert együtt megyünk be városba. Egyedül meg nem fog elmenni pl.meginni egy kávét.


2020. máj. 28. 21:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Apukám is ilyen. Bevitt minket kocsival a városba, letett a nagyáruház előtt, aztán ő elment a horgászboltba, mi meg kedvünkre nézelődhettünk, vásárolhattunk anyukámmal (anyum plusz 3 lány, szóval eltartott egy ideig). Ha nem érdekli ne vond be egyáltalán, menjen addig máshova. Ha végzel felhívod hogy itt és itt találkozzatok és együtt hazamentek. Nálunk ez évtizedek óta remekül működik a családban (bár most már felnőttünk és nem együtt járunk ávásrolni)
2020. máj. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%

Én speciel sose értettem hogy egyes pároknál miért rángatja ilyenekre a nő a pasit, amikor a férfi láhatóan unja mint a franc. Minek kell ráerőltetni?


Vagy menj egyedül, vagy menj egy barátnőddel. Vagy ha elmentek árkádozni, akkor te menj a ruhaboltokba ő meg megy ott olyan boltba amilyenbe akar. Nem kötelező együtt menni minden boltba.

2020. máj. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Csodálkozol, hogy menne már haza 5X15 perc után? Az 75 perc full unalom... Menj barátnővel vagy olyannal aki szintén ruhát akar vásárolni. Te leülsz vele meccset nézni? Ez kb ugyanaz a kategória..
2020. máj. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ne menjetek együtt.
2020. máj. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
DE ha másokat nézek, minden pár együtt vásárol... :/
2020. máj. 29. 13:09
 16/18 anonim ***** válasza:
Jó, hát ha mások is együtt vásárolnak akkor kínozd a pasidat, hátha tudod addig idegesíteni, amíg elhajt a pitsába. Hülye...
2020. máj. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#15. 1. Az hogy minden párt együtt lászt még nem jelenti azt hogy ott egyik vagy másik fél örül annak hogy végig van ráncigálva.

2. Ne másokkal foglalkozz hanem a saját kapcsolatoddal. Annak jobban kéne érdekelnie hogy a te párodnak mi a jó.

3. Ne legyél gyerekes hogy ez fontosabb mint az hogy azt mutogathasd hogyan viszed vásárolni a pasidat.

Komolyan...

2020. máj. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nézd. Vagy elfogadod, hogy a Te barátod, (akit egyébként TE választottál) ilyen, vagy kidobod és keresel egy olyan fiút, aki jobban megfelel az elvárásaidnak. A Te barátod nem szeret vásárolgatni.
2020. máj. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!