Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számíthattok a párotokra,mennyire támogat titeket?(külön élve)L

Figyelt kérdés

Leginkább akik külön élnek és már felnőtt emberek azoknak a tapasztalatai érdkelnének.

Az én párom úgy érzem egyáltalán nem támogat,sőt hátráltat!! Dolgozom és tanulok egyszerre,nem sokára lesz egy záró vizsgám. Rengeteg energiát kellett volna a tanulásba fektetni az utolsó 2 hónapban,de a párom mellett nem lehetett,mindig progrmozni akar vagy engem nyaggat ,hogy én menejk hozzá én csináljak mindent,álljak rendelkezésre mindig,midnehez vágjak cuki pofát.


Közben a munkám is brutálisan stresszes,komoly és azt sem tudja megérteni. Neki nagyon laza az otthoni munkája kb napi 1 órát igényel és ennyi. Többször vesztünk ezen össze,hogy ő nem érti meg,hogy nekem a támogatására van szüksgéem csak,hogy itt legyen mellettem,környezetmben néha átöleljen ,este velem aludjon el és ennyi. Ő meg úgy érzi ez számára hatlmas teher,mert ő inkább otthon lenne nála ,egyedül vagy programozna barátokkal velem.

Félek ,hogy később sem lehet majd semmiben rá számítani. Vagy normális,hogy mindig magunkra vagyunk utalva és szokjam meg?? Hogy a párunk is kb mint egy plusz kolonc akivel veszkedni lehet és csak kérései vannak felénk?


2020. máj. 29. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt azt vedd észre kérdező, hogy annyit tudunk, a barátod a KÜLÖN életed nem támogatja. Miért támogatná azt, hogy te könnyebben legyél nélküle?

Még kéne beszélni mire megy ki a játék és keresni a kompromisszumokat, nem egymásra várni, hogy tegye meg az első lépést. Ugyan olyan alapon te is mehet él hozzá, ő is hozzád.... képtelenség ebben igazságot tenni, ha egyszer egyenjogúak vagytok.

2020. máj. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Persze, mindenki csak kolonc rajtad kívül. Az megvan hogy neked is megvannak a saját kéréseid? Jelenleg az, hogy hibernálja magát míg te a dolgaidat csinálod, majd ha ölelgetést akarsz, akkor fütyülsz neki mint a kutyáknak, hogy "na most jöhetsz". Ez hatalmas támogatás tényleg.


Ő is hibás, mert tapad rád és nem enged teret. Te is hibás vagy, mert azt játszod hogy kapcsolatban vagytok, mikor nem. Te nem akarsz kapcsolatban lenni, csak annyira kell hogy ne érezd magad egyedül, vagy ha ez megtörténik, akkor odarángasd magadhoz mint valami kihasználható állatot. Magunkba is kéne nézni néha és akkor talán van lehetőség a fejlődésre.


Karrier és család/értelmes párkapcsolat ezért nem fog soha menni, mert nincs annyi idő és energia hogy ez összeegyeztethető legyen. A te dolgod mit választasz, csak ne legyen sírás 35-40 évesen, hogy mire rohant el az időd.

2020. máj. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2, én akarok családot. az hogy karriert is kell építenem nem az én hibám,a pasim nem tud eltartani :)
2020. máj. 29. 19:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmit sem kell. Amúgy meg akkor hagyd ott őt és építsd a karriered.
2020. máj. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én éppen azért nem költöztem a barátnőmhöz, mert otthon dolgozok és tudom, hogy 2 percenként zavarna. Ő napi 1-2 órát dolgozik, nekem meg folyamatosan több óra nyugodt munkaidőre van szükségem (a programozáshoz).

2 dolgot vár el: Keressek sok pénzt és legyen legalább napi 20 óra szabadidőm.

2020. máj. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!