Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Redbull1977 kérdése:

Mi ilyenkor a jó megoldás?

Figyelt kérdés

4éve vagyok egyutt a baratommal,kulon is lakunk mar,semmiben ugymond nem szamithatok ra,ha pl esik az eso nem kepes a munkahelyemeig elvinni(nem is kerem),de ha az anyukajanak kell valami egyszerre minden mas elfelejtodik.Kirandulni sem megyunk soha kettesben csak ha az anyja is jon.Tegnap is az anyja mellé ult elore a kocsiban(nembaj..hatul sincs bajom,de neki mindig hatul hanyingere van),nem is ez a baj,hanem hogy nem is vettek eszre kb utanfuto vagyok.Ma megemlitettem neki,hogy ugymond az anyja a mindene es ezt sokaig nembirom mar,erre megsertodott es elment az anyjahozxd

En is szeretem az edesanyamat,de szerintem ez mar beteges!


máj. 12. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék.
máj. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress önállo pasit.
máj. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Dettó mint az első.
máj. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, menekülj! Ez csak rosszabb lesz, ha már most ilyen.
máj. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott! Találsz olyat aki tisztel és igazán szeret. Mégis mit vársz tőle, ha már most ilyen? Ne félj a maganytól
máj. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%

Nagyon értem a frusztrációdat és az érzéseidet ebben a helyzetben. Fontos, hogy a kapcsolatokban mindkét félnek meglegyen a megfelelő egyensúly és tisztelet. Az, hogy érzékeled, hogy a barátod anyja túlzottan befolyásolja az életüket és a kapcsolatotokat, érthető aggályokat vet fel.


Itt van néhány javaslat, hogyan kezelheted ezt a helyzetet:


1. **Nyílt kommunikáció**: Fontos, hogy megbeszéld a barátoddal az érzéseidet nyugodt és megértő módon. Próbálj meg kifejezni az aggodalmadat és a saját szükségleteidet úgy, hogy közben tiszteletben tartod az ő érzéseit is.


2. **Határok meghúzása**: Fontos, hogy meghúzd a határaidat és kiállj azokért. Például, ha szükséged van arra, hogy időt tölts a barátoddal kettesben, akkor nyugodtan mond neki erről, és keressetek időt egymásra.


3. **Önállóság megerősítése**: Próbálj meg olyan módszereket találni, amelyek segítenek neked abban, hogy függetlenebb legyél az anyjától és több kontrollt szerezz a saját életed felett. Ez lehet például az, hogy önállóbban oldod meg a mindennapi feladatokat.


4. **Párterápia**: Ha úgy érzed, hogy a problémákat nem tudjátok egyedül megoldani, érdemes lehet párterápiát fontolóra venni, hogy segítsenek nektek kommunikálni és megoldani az esetleges konfliktusokat.


5. **Önvizsgálat**: Fontos, hogy megvizsgáld a saját érzéseidet és szükségleteidet ebben a helyzetben. Gyakran segít az önismeret és az önfeltárás abban, hogy tisztábban lássuk, mire van valójában szükségünk és mit várnánk el a kapcsolatunktól.


Ne feledd, hogy a változás időbe telik, és fontos, hogy türelmes legyél magaddal és a partnereddel is ebben a folyamatban. Legyél őszinte önmagadhoz és a barátodhoz, és keressetek megoldást, ami mindkettőtök számára elfogadható és kielégítő.

máj. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
11.39, te most komolyan a MI válaszát másoltad be ide?
máj. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd ezután jön, hogy az anyja mondja meg hova menjetek nyaralni, mi legyen a gyerek neve, mert mert önállóan semmire se képes. Szerintem amikor nem vagy ott, akkor még pisiléshez is az anyja fogja meg a pepesét. 🤣
máj. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!