Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azokhoz a férfiakhoz szól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokhoz a férfiakhoz szól a kérdesem akik egész életükbe szinglik voltak. Milyen irányba változott az életetek miután összejöttetek valakivel?

Figyelt kérdés

26 éves leszek 3 nap múlva és még sose volt barátnőm. Úgy érzem hogy már nyitott lennék egy kapcsolatra de vannak félelmeim.

Akik hasonló cipőben vannak mint én mi volt a tapasztalat. Jobb lett az életük vagy rosszabb?



máj. 12. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Amint lett barátnőm, kb le a lejtőn, azóta tönkrement az életem, anyagilag, lelkileg, minden téren.
máj. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

Te most kajak 26 évesen vagy még szűz?

Egyszer mindent ki kellene próbálni.

máj. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

29 éves koromig folyamatosan szórakoztam léha életet éltem,hajtottam a csajokat,buliból buliba jártam.


Reggeli buliból mentem nem egyszer dolgozni, valamiért hosszabb távon egy csajnál sem tudtam megmaradni.


Aztán megismerkedtem covid alatt,még 2021-ben egy 19 éves egyetemista csajjal.

Akkor volt az az időszak,mikor 8 után nem lehetett már kijárni a lakásból.


Úgyhogy folyamatosan nálam voltunk akkor,és rájöttem,hogy tök jó érzés kettesben lenni vele, megosztani a másikkal a mindennapi gondjaimat félelmeimet,örömömet.


Azóta is együtt vagyunk már egy jó ideje hozzám is költözött.

Nemsokára le is fog diplomázni,szerintem megtaláltam ő az igazi.


Érdekes,hogy a covid, a covid alatti bezártság belőlem a legjobbat hozta ki.


Min változtam?

Lenyugodtam,nem járok el kocsmázni bulizni és igazából egyáltalán nem is hiányzik.

máj. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szűz. Prostinál már voltam.
máj. 12. 14:11
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Pozitív irányba. Mondjuk ehhez kellett a megfelelő társ is.
máj. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Majdnem 21 voltam mire lett párkapcsolatom. Addig nem találkoztam olyan nővel aki annyira tetszett volna, vagy érdekelt volna, hogy belemenjek. Egy akárkivel meg nem akartam összejönni, csak hogy legyen valakim, nem akartam leadni az igényeimet sem, prostikhoz pedig nincs gyomrom.

Annyiban változott az élet, hogy minden jobb, mióta van egy társam az életben, ő a szerelmem, ő a mindenem. Mióta együtt vagyunk, tudom milyen az igazi boldogság. Vele teljes az életem.

máj. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

Ahogy lett barátnőm, már ment is tönkre az életem.Elmarta a barátaimat,igyekezett a hobbimat lehetetlenné tenni,a családomtól is el akart szigetelni, mert csak ő,csak ő.

Nekem el kellett viselni az ő barátnőit,családját,önzését,stb.

Vége lett,mert meguntam,nehezen vette tudomásul. Azóta lelkileg helyrejöttem,de se a barátaim nem jöttek vissza,se az anyagi károkat nem tudtam még helyrehozni.

Soha többé nem kell senki nő !

máj. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

A 2 mondat között amit leírsz hogy "akik egész életükbe szinglik voltak"


"Milyen irányba változott az életetek miután összejöttetek valakivel?"


Bocsánat lehet én vagyok szövegértésből defektes, de ha én egész élemben szingli voltam akkor, hogy jöhettem össze valakivel ?


Ez a 2 mondat pont egymást üti.


Egyébként egész életemben pont azért maradtam egyedül mert láttam a munkatársaimon, hogy milyen problémáik adódtak és ez férfi és női részre is így volt.


Kimerültek, semmire nincs idejük, úsznak a hitelekben.

Vitáznak a pénzen állandóan. Szenvednek a gyerekneveléssel.

És ez csak így nagyon tömören összefoglalva.

Szép napot.

máj. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8. Ezek elég kifogásszagúak. Se hitelt nem kötelező felvenni, se gyereket nem kötelező vállalni. Ezek az emberek a saját életüket nehezítették meg ezekkel. Ettől még neked lehetne normális kapcsolatod, ami mellett van időd magadra is, ha tennél érte.
máj. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!