Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van más is akiből undort ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is akiből undort , viszolygast vált ki párja ( férje) állandó “ szellentése”? Már túl vagyunk a kommunikáció részen, azt mondja egy férfi fingik és pont?

Figyelt kérdés
Régebben az asztalnál is csinálta. De most már forog a gyomrom tőle hiába “csak “ beszélgetés tv-zés közben. Szerinte túl érzékeny vagyok. Én viszont úgy érzem magam mint egy idősgondozó, szagoktól és az egesztôl.

#szellentés #Vàgyölő,
2020. máj. 30. 10:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
74%
Ha engem nem zavar, akkor neked jobb lesz?
2020. máj. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Igen jobb. Akkor magamba nézek, hogy én vagyok egy hisztis p, vagy túlérzékeny . Nem tudom ez tényleg természetes-e? A gátlástalan fingas egy párkapcsolatban.

Hallottam párokról akik úgy incselkednek egymással, hogy a takaró alá engednek néhányat és lebbentik a takarót közben 😲 azért kérdezem hátha bennem van a hiba.

2020. máj. 30. 10:32
 3/31 anonim ***** válasza:
68%
Szemet szemért, ne fogd vissza magad te se!
2020. máj. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

😂na ne nevettessetek!

Az anyós jut róla a eszembe!

Amikor kicsi volt a férjem , a reggelit úgy szolgálta fel, hogy felemelte a lábát és rotyogóakat szellentett. 🤢

Ver a víz tőlük.

2020. máj. 30. 10:38
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

A férfi fingik.

A nő is.

Én spec igyekszem nem közüggyé tenni.

Ha még ennyire tesz rá, hogy ez téged zavar, akkor nem tudom, komolyabb kérdésekben mennyire számíthatnál rá?

2020. máj. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Így van mindenki fingik, de igyekezni kene disztingvalni.
2020. máj. 30. 10:47
 7/31 anonim ***** válasza:
36%

Van ismerősöm aki a mai napig nem fingik a fekesége előtt...azt mondja ha kell , kimegy a wcbe vagy máshova.

Én el nem tudnám képzelni ezt, mert akkor gyakorlatilag 20 percenként járkálhatnék ...vagy még gyakrabban.

Ha visszatartom megfájdul a hasam.

Így én nem csináltam ebből gondot, exemet sem zavarta. Csak néha mondta hogy fúj de rohadtul büdös majd nevetett .

2020. máj. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
82%

Én se a fingást se a büfögést nem tűröm jól. Én se csinálom a másik előtt hát ő is oldja meg. Ha nem megy nincs gond csak nem leszünk együtt.

Ugyanúgy undorító számomra mint a kérdezőnek akkor is ha csak napi néhány alkalom hát még ha kvázi megállás nélkül csinálja valaki.

Ha a férfi elvárja hogy tetszeni akarjak neki (tök jogosan) akkor én is ugyanezt várom. Volt párom akivel együtt is éltünk mégis meg tudtuk oldani mert ő ugyanígy gondolkodott a dologról. Eleve össze se jönnék olyannal akinek nem természetes hogy nem fingunk amerre járunk és nem büfögünk öblöseket. Csak kulturáltan.

Ha neki is természetes nem fogja úgy megélni hogy őt most korlátozzák.

Számomra ez van olyan fontos kérdés mint a gyerek vagy a házimunka felosztás mert idővel úgyis kiábrándulnék a fingó bajnokból. Egyszerűbb össze se jönni.

2020. máj. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
87%

Abszolút nem reagálod túl, tényleg nem illik a párunk előtt. Személy szerint én nagyon ki is ábrándulnék ettől. Lehet ezeket csöndben is csinálni (büfi, fing).

És lehetőleg nem az orrom alá.

2020. máj. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
87%

Ha te csinalnad ugyanezt, mar a szakitason gondolkozna, merthat ugye egy no ne fingjon mar, az nem noies. Mintha mas belrendszerunk lenne b**szki.

Kerdezo nem kell ezt elturnod, es sem tudnam, nagyon undorito dolog.

2020. máj. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!