Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van más is akiből undort ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is akiből undort , viszolygast vált ki párja ( férje) állandó “ szellentése”? Már túl vagyunk a kommunikáció részen, azt mondja egy férfi fingik és pont?

Figyelt kérdés
Régebben az asztalnál is csinálta. De most már forog a gyomrom tőle hiába “csak “ beszélgetés tv-zés közben. Szerinte túl érzékeny vagyok. Én viszont úgy érzem magam mint egy idősgondozó, szagoktól és az egesztôl.

#szellentés #Vàgyölő,
2020. máj. 30. 10:23
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: azért igen nagy különbég van, hogy valakivel véletlen elöfordul ilyen álmában, vagy hogy ébren, nappal, direkt csinálja a másik elött, akár evés közben is!
2020. máj. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

21.


Nappal is előtud fordulni, hogy nem szándékos, pl. ha olyan kaját ettek. Bár erre mondom én azt, hogy ezért kell két szoba minimum, hogy olyankor ne legyenek egy helyen, az emésztési folyamat alatt. Ha felfúj az ebéd, nem tudsz mit tenni, maximum, hogy kerülöd az ilyen ételeket. Nálam szerencsére ilyen probléma csak ritkán van, de ismerek olyat akinél visszatérő és kb. belehal a szégyenbe, sajnálják is érte.


De aki direkt csinálja, vagy "vicceskedik" ott tényleg nincs remény, az illető bunkó. "Nem kicsit - nagyon!"

2020. máj. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
71%
Kiábrándító, undorító, szerelemkioltó bárki bármit mondjon, hogy emberek vagyunk, természetes. A nappali közepére sem $zarunk.
2020. máj. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
54%

Engem nem zavar, én is szoktam, párom is szokott, nevetünk rajta, ennyi.

De ettől téged még zavar.

Olyan párt kell találni akivel ilyen téren is passzoltok.

Én nem bírnám elviselni, ha nem szellenthetnék a párom előtt. Pedig nő vagyok. Szerintem ez pont olyan dolog, amit csak a párod előtt csinálsz, család előtt nem pl. Hiszen vele vagyok a legkényelmesebben, vele engedhetem el magam mert ő az egyetlen aki sose ítél el.


De természetesen elfogadom, ha valaki meg ellenkezőleg gondolja. Csak szerintem ne próbáljuk már meggyőzni a másikat a saját igazunkról. Ez olyan mint a meztelenül alvás vagy zuhanyzóban pisilés.

2020. máj. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
62%
Nos ha ketten szeretik a fingszagot, akkor oket tenyleg egymasnak szanta az eg.
2020. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon köszönöm a sok hasznos választ ! Bevallom jókat kuncogtam amíg olvastam. Komolyra fordítva , örülök hogy nem tart mindenki hisztis hp-nak, és kényesnek. Már eljutottam arra a szintre , hogy komolyan kezdek kiábrándulni. Nem tudom és nem is akarom viccesen felfogni . Nem ilyen vagyok.
2020. máj. 30. 20:51
 27/31 anonim ***** válasza:
32%

Még versenyt is rendezünk belőle ha úgy van, de mindig alul maradok.


Engem általában a hangja zavar! Ha normálisan vagy csendben eregetne, de az a hülye trottyos leveses hang amivel kijön belőle!? Az tesz a sírba, meg mikor menet közben minden lépésnél recseg...

2020. jún. 6. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ! Bevallom kiégtem attól amit írtál... azért trottyos mert azzal már csaknem jön az “anyós “ is.
2020. jún. 6. 16:54
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
20.-nak: Ha véletlen(nem fordult elő a 10 év alatt), nem érdekel, max kimegyek, amíg elillan a szag. De ha direkt odafingana, mert épp olyanja van, meg vicces höhöhö, akkor 2xis meggondolnám, hogy továbbra is vele maradjak. Ez a fajta viselkedés undorító és tiszteletlen.
2020. jún. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
56%
A hálószobai fing az igaz szerelem próbája.
2020. júl. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!