Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van más is akiből undort ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is akiből undort , viszolygast vált ki párja ( férje) állandó “ szellentése”? Már túl vagyunk a kommunikáció részen, azt mondja egy férfi fingik és pont?

Figyelt kérdés
Régebben az asztalnál is csinálta. De most már forog a gyomrom tőle hiába “csak “ beszélgetés tv-zés közben. Szerinte túl érzékeny vagyok. Én viszont úgy érzem magam mint egy idősgondozó, szagoktól és az egesztôl.

#szellentés #Vàgyölő,
2020. máj. 30. 10:23
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
75%

Asztalnál evés közben ... Jó nagy proli lehet. Sokan a férfiasság velejárójának tartják, de hogy miért azt nem tudom.

Én az orrfújást is visszataszítónak tartom ha asztalnál csinálják.

2020. máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
80%
Én is undorítónak tartom. Eleinte férjem nem zavartatta magát, de idővel sikerült megértetnem vele, hogy mennyire zavar. Azóta vagy wc-re megy ki, vagy egyéb helyiségbe. Büfögést is próbálja minél kultúráltabban megoldani.
2020. máj. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
50%
Az enyém is ilyen,kimegy reggelizni,és telifingja a konyhát.Csoda hogy nem fosik be.Mondjuk neki mindegy,a szobát is telidurrogja🤮
2020. máj. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
86%

Mi ezzel ugy vagyunk, hogy termeszetes, es ha megesik akkor megesik, de! Nem szellentunk oda mas orra ala puszta jokedvunkbol! Akarattal nem teszunk ilyet,ott a wc. Az asztalnal pedig foleg nem, mert nagyon el tudja venni az ember etvagyat.

Neked adok igazat, a parod nagyon proli. Biztos, hogy felkelnek es egyedul folytatna az evest.

Beszelnek vele megegyszer. Megkernem, hogy ha ugy erzi, akkor ott a wc vagy az udvar/erkely. Ha nem valtoztat, akkor reszemrol ennyi volt. Vannak dolgok, amik termeszetesek, de ne eroltessuk, hogy masok is resztvegyenek benne. Es tenyleg nem az a gond, hogy megesik, hanem ha valaki goreny modjara viselkedik. En nem maradnek egy ilyen prolival...

2020. máj. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
78%
#7, ha 20 percenként kell finganod egész nap, azzal azért jó lenne orvoshoz menned!
2020. máj. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
87%

Én nőben ismertem ilyet. De teljesen mindegy is, mindkét nemnél gusztustalan, kivéve ha éppen beteg, vagy ilyesmi, de amikor valaki ezzel "poénkodik" vagy direkt erőlteti az undorító.


De ha zavar, soha többé ne hagyd neki, hogy az alábbi ételekből egyen: bab, borsó, resztelt máj, karfiol, káposzta, főtt tojás. Csak olyat egyen ami nem fújja fel. Vagy vegyen be gyógyszert, vannak erre. De nála szerintem ez csak valami szar - höhö, érted - poén. Általános iskolámban is voltak ilyenek, gyűlöltem őket, undorítóak voltak, de hát "hőőőhőőőőőőj, mennyire jóarcok vagyunk" stílusban tették. Fúj.

2020. máj. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt hozzáteszem, ha a világon egyedül vagy, akit zavar, akkor sem kell beletörődni.
2020. máj. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
91%
Na megjöttek a durranó szörnyek lepontoztak mindenkit. 😂
2020. máj. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
66%

10 éve vagyunk házasok a férjemmel, de még egyszer sem fingott a jelenlétemben. Az lenne sztem az utolsó együtt töltött napunk, amikor odafingana az orrom alá, akár poénból is. Kiábrándító, undorító és közönséges.


Ha a férjed nem veszi figyelembe, hogy ez téged zavar, akkor kicsit sem tisztel.

2020. máj. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

19.


Tényleg, és mi történik akkor, ha éjjel teszi ezt mikor alszik? Mondjuk te éppen fentvagy, felébredtél pisilni vagy inni így hallod. Akkor nem tud ellene tenni, ez olyan mint az éjszakai köhögés amiről szintén nem tud az adott ember, gyerekkoromban mennyiszer volt ilyen, hogy anyám közölte reggel, hogy sokat köhögtem az éjjel.


Ráadásul éjjel így "könnyebb" elveszteni a dolgot, ha hasonfekve alszik az ember.

2020. máj. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!