Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi jelzi egy komoly, több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jelzi egy komoly, több évig tartó kapcsolat végét?

Figyelt kérdés
Tudnátok jeleket felsorolni? Nőként kérdezem.

2020. máj. 30. 22:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Szakítás.
2020. máj. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A szakításra utaló jelek érdekelnének. Hogy a kapcsolat arra veszi az irányt.
2020. máj. 30. 22:52
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Pl

- egyre több időt akarsz külön tölteni tőle

- ha huzamosabb ideig együtt vagytok idegesít, ezáltal te is feszültebb, ingerlékenyebb vagy

- jóval kevesebbszer szexeltek

- gyakran elgondolkozol hogy jovoben nem ot akarod magad mellett látni

- már inkabb vagy vele megszokásból mint szeretetből

- nagyon könnyen osszevesztek a legaprobb hulyesegen is

2020. máj. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Nyitva hagyta az e-mail fiókját és már annyira se érdekelt, hogy belenézzek titokban. Kiléptem helyette.
2020. máj. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs tisztelet. Az szàmomra a vége. Akkor semmi sincs.
2020. máj. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ilyenkor egyik fel egyszeruen nem latja azokat a teljesen egyertelmu jeleket, amiket mar mindenki lat.

A masik boldogtalan, ingerult, ideges a parjatol. Szerintem a harmadik ezutan szokott feltunni, es nem az az oka a valasnak.

Sok kis apro nemtetszes, elegedetlenseg rakodott egymasra, ugyanazok miatt a tulajdonsagok miatt.

2020. máj. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
és ha mondjuk a második kommentelő felsorolásából kettő igaz, akkor az már oda fog vezetni valószínűleg?
2020. máj. 31. 00:22
 8/13 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de biztosan nem fogja neked senki megmondani ennyiből. Nálam a felsoroltak közül 3 volt igaz és vége lett.

Elég ha az egyik fél nem akkarja nem szereti igazán a másikat, akkor is ha a másik piszkosul szerelmes és mindent megtenne a párjáért.

2020. máj. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát én irtóra szeretem és félek attól, hogy a szakítás mellett kéne voksolnom. nagyon nem akarom, de néha mostanában elfog egy ilyen rossz megérzés...
2020. máj. 31. 00:39
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tegyél ellene. Beszéljétek meg. Manapság szinte senki nem probálja megoldani a problémákat, csak továbblép. Idővel mindig megunja az egyik a másikat, van h előbb van h később...de ez még nem a kapcsolat vége. Lehetnek nehezebb időszakok, mikor többet kell beleadni a kapcsolatba akár csak az egyik, vagy mind kettő félnek. De a lényeg, hogy beszéljétek meg ha valakinek gondja/hiánya van bármiben. Egy kapcsolathoz mindketten kelletek. Hajrá :)
2020. máj. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!