Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság akadnak még olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság akadnak még olyan lányok,hölgyek,akik komoly kapcsolat (és összeköltözés) esetén,hajlandóak lennének kis (kétkezi) külön munkára hogy a kapcsolat anyagilag is haladjon előre? Lista lent!

Figyelt kérdés

Bár gondolom sok nő nem szereti összekoszolni a kezét és milliomos öltönyös férfiről álmodik,de hátha van kivétel.

Mire kiírtam a kérdést,rájöttem a körmözés ilyesmi.

De amikre gondolok közös programok: akár diózás (2019ben sokat felvásároltak) zöldség virág termesztés,bérbe sütés,10-20db tyúk(hagyományos tartás)....



2020. máj. 17. 16:38
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Extrém példa ,de két friss nyugdíjas ismerősöm pl hullazsákot csinál. A férfi leszabja a nylont,a felesége meg varr.
2020. máj. 17. 16:40
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze, vidéki falukban csak ilyenek vannak.
2020. máj. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Normális munkám van, szoktam magánórákat adni ha van rá kapacitásom. Nem fogok diót szedni és egyéb dolgokat csinálni, mert nincs rá affinitásom.
2020. máj. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Én ilyen életre vágyom nőként. Sose szerettem irodában ücsörögni. Szeretem a tanyasi életet. Sokat számít, hogy vidéken nőttem fel.
2020. máj. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Soha de soha nem fogom megértetni hogy mi a fenéért akartok barátnőt/feleséget, ha egy nyamvadt mondatot nem tudtok kinyögni anélkül hogy ne hoznátok fel, hogy "jaaj minden nőnek gazdag férfi kell"


Amúgy nyilván van ilyen, de mint ahogy a legtöbb férfi nem vágyik arra, hogy tyúkot hajkurásszon, meg diót törjön, úgy a nők között is eltarthat egy ideig, míg találsz ilyet.

2020. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

2es! Minden 10ből 7 normális lány városi életre vágyik.

3as! Magánórából gondolom,hogy tanár vagy. Szép és jó dolog,édesanyám is az. Ő a nyári szünet miatt,szeretett is kertészkedni.

Viszont,azt is tudom,hogy 6-8órát van a munkahelyén, itthon napi átlag 2-4órát készül órákra vagy javít. E melett még pár különóra...

Szerintem a közös hobbi (munka) jobb addig is együtt van két ember.

2020. máj. 17. 16:51
 7/24 anonim ***** válasza:
96%
Bocs, de normális munkám van, amit jól meg is fizetnek. Szabadidőmben nem fogok diót pucolni LOL
2020. máj. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Kicsit leragadtatok a példáknál.

Írhattam volna, mást is. Lényeg!!! Közös külön munka.

2020. máj. 17. 16:54
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Mérnökként nem vagyok rászorulva, hogy ilyen munkákat végezzek. Az pedig számomra nem igazán minőségi együtt töltött idő, amikor mindketten dolgozunk. Azért a diózás nem épp úgy néz ki, hogy milyen nagy buli és közben milyen jól érezzük magunkat. Diákként csináltam ilyet, és egyéb hasonló munkákat, elég is volt. A párommal nem doglozni szeretnék, hanem kikapcsolódni és építeni a kapcsolatunkat, közös élményeket szerezni. Számomra ebbe nem tartoznak az ilyen dolgok bele.
2020. máj. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam diót,bodzat,stb szedni.Csirkét,kacsat pucolni is.De ezeket már falun se nagyon csinálják.Mellette van munkám,szabadidőm.Igazából aki ebben nőtt fel,annak nem olyan munkának számít,mint aki utólag csöppen bele.Nálam az is nagyban hozzá jatszik,hogy én a bolti dolgok nagy részét nem edzem meg,és nem fizetek olyanért amit ingyen is megkaphatok.
2020. máj. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!