Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

a helyzet az h a barátom oylan 30 km-re lakik tőlem. megbeszéltük h estefelé elmegyünk valamerre, mert az egyik rokonának szülinapja volt.ő hazament, és úgyvolt majd este énis átmegyek.de már reggel ugy keltem h fájt a fejem, és most még hányingerem is van. olyan, mintha álmos lennék,és rossz a közérzetem is. vele szeretnék lenni mert tudom h este meg fogok örűlni,ha nem megyek, lekésem az utolsó buszom, utána pedig mégiscsak akarok. szal úgy értem h ritkán vagyunk külön, tudom h nagyon fog hiányozni. írtam neki smst, h valószínű nem megyek,mert beteg vagyok,de azt írta, azért ha tudok menjek. áttudék menni, de nem bírnám ha most elkéne még menni valamerre.

egyáltalán nemtudom h most menjek, vagy maradjak:\


2010. júl. 30. 17:27
 1/4 Timi: ) ***** válasza:

Maradj otthon,beteg vagy,annak semmi értelme,hogy elmenj és ott meg csak kidőlj",mert rosszul vagy!

23/L

2010. júl. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát...

meg akarod őt is fertőzni? itt ne csak a saját érdekeidet nézd :/ lehet hogy ő is elkapná tőled, erre nem gondoltál? és plussz csak ráteszel egy lapáttal ha nem pihened ki magad

szóval igyál meg szépen egy neocitrant és pihend ki az egészet :)

2010. júl. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólókkal. Lesz még bőven alkalmatok együtt elmenni valahová.

18/L

2010. júl. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
valószínű igazatok van, de tudom ha nem megyek, este ezen fogok agyalni, h lehet mennem kellett volna:\
2010. júl. 30. 17:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!