Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még jövőnk?

Figyelt kérdés

Párommal kiakasztottuk egymást napokig ezért most nem beszélünk, bár nagyon szeretjük egymást.

Mennyi az az idő amit rá lehet szánni a csendre a távolságtartásra? Nagyon fáj és hiányzik, de ha nincs esélyünk akkor tovább szeretnék lépni.


máj. 22. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Tizenévesek vagytok? Elég gyerekes ez az egész szituáció.

Mellesleg ha már megfogalmazódott benned a továbblépés, akkor már rég megette a fene

máj. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Mit vártok attól, hogy nem beszéltek egymással? Ezzel csak besöpritek a problémát a szőnyeg alá. Felnőtt emberek (akik őszintén szeretik egymást) ilyen esetben leülnek és megbeszélik a problémáikat, illetve közösen megoldást keresnek rá. Nálatok ez már inkább nyűglődésnek tűnik.
máj. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Most megint kibekultok, aztán megint összevesztek majd. Mi megy év alatt (3,5 éve együtt elunk), egyszer nem vesztünk össze úgy, hogy ne szóltunk volna egymáshoz. Gyerekesen vagytok. X évig még elhúzódik ez, aztán egyikotok megunja és lelép egy harmadikkal.
máj. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem lehetne hogy előbb végiggondolod, és csak utána írsz ki kérdést?
máj. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerinte én vagyok gyerekes. Szerintem pont ő. Nem egyszer vesztünk össze, de keresett és jött hozzám, mintha mi sem történt volna. Nincs kommunikáció köztünk. Bele sem merek kezdeni mert akkor újra össze veszés lenne a vége. De szó nélkül sem szeretném tűrni azt, hogy nem hajlandó felnőttek módjára kezelni a problémákat. De látok még esélyt magunkban ezért írtam ki a kérdést. Ha kommunikáció nélkül nem jutok vele semmire, akkor mi a fenét csináljak?
máj. 22. 15:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Talán ha elmondanád neki a valóságodat, akkor a valóságodra tudna felnőttként reagálni. De ha megfosztod a valódi problémáidtól akkor nem csoda hogy gyerekesnek érzed a próbálkozásait. Kirobbantod az égiháborút és meglátod hogyan tudja kezelni. De ne várj túl sokat. Te sem vagy a helyzet magaslatán. Megbocsátani sem rossz dolog. Közösen fejlődjetek.
máj. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs kommunikáció nincs semmi. Mégis hogy akarsz problémát megoldani ugy, hogy beszélni sem hajlandó róla? Szerinted mennyit érsz neki, ha ennyire sem veszi a fáradságot?
máj. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Nem egyszer vesztünk össze, de keresett és jött hozzám, mintha mi sem történt volna. Nincs kommunikáció köztünk"


Amit erőltetni kell, azt nem kell erőltetni.

máj. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Te is tudod, hogy nincs jövőtök.
máj. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha annyira konoly dologról van szó akkor ne hagy annyiba. Probalj nyugodtan, kedvesen rátérni arra hogy szerinted nem visz jó irányba ha a szőnyeg alá söpritek a gondokat, hiszen úgyis kiütköznek később és ha valami annyira nem megy azon a téren, akkor úgysem tudjátok majd elfogadni egymást és csak húzzátok az időt.
máj. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!