Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El akar válni, amiért lefogyta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akar válni, amiért lefogytam szülés után?

Figyelt kérdés

50 kg voltam amikor megismerkedtunk. 2 éves a kisebb gyerek. Most 42 kg vagyok és 156 cm.

Azt mondta nem így néztem ki amikor megismert. A gyerek születese előtt is ennyi volt a súlyom. Nem tudok hízni sajnos. Gebe vagyok azt vágta a fejemhez.

El fog hagyni emiatt?


2020. jún. 1. 09:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
De tènyleg, most mondott bármi válásra utalót? Vagy csak megjegyezte, hogy gebe vagy? Valóban az vagy, ezen nincs mit szèpíteni. Èn is pont ugyanezekkel a paramèterekkel rendelkezem (156/42), ès látom magamon is, tiszta csontos a vállam meg mindenem. A harmadik gyerkőccel mèg 47kg-osan lettem terhes, utána mentem így le, èn sem tudok hízni. Termèszetesen elfogad így a fèrjem, így is ugyanúgy vonzódik hozzám, de attól mèg èn is megkaptam tőle ezt, hogy egyek-egyek sokat mert gebe vagyok.
2020. jún. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Csak meg jegyezte. Én is látom magamat a tükörben, kint vannak a bordáim. Tudja jól, hogy vashianyos vérszegénységem van. Ráadásul vegetáriánus vagyok gyermekkorom óta.
2020. jún. 1. 14:35
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Szedjél vasat, meg B-vitamin komplexet, és egyél sok céklát, almát.

A legtöbb hizlaló étel vegetáriánus: tészta, krumpli, banán, tejbegríz, gesztenyepüré... :)

2020. jún. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!