Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El akar válni, amiért lefogyta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akar válni, amiért lefogytam szülés után?

Figyelt kérdés

50 kg voltam amikor megismerkedtunk. 2 éves a kisebb gyerek. Most 42 kg vagyok és 156 cm.

Azt mondta nem így néztem ki amikor megismert. A gyerek születese előtt is ennyi volt a súlyom. Nem tudok hízni sajnos. Gebe vagyok azt vágta a fejemhez.

El fog hagyni emiatt?


2020. jún. 1. 09:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetek minden nap mcdonaldsban.😁


Amúgy nem hinném hofy emiatt elhagyna. Próbáld meg elviccelni az egészet és ígérd meg hogy többet eszel majd. Ha már ennyire depis vagy amúgy se árthat egy kis csoki-süti.😉

2020. jún. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Inkább a hízás miatt lépnek le a pasik. Az ami nem fér bele nekik a farok felálláshoz. A vékonyság az tökéletes számukra. Vannak kivételek, de az tényleg ritka, mint a fehér holló.
2020. jún. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem valószínű, hogy elhagyna, de egyél többet, borzasztóan vékony vagy.
2020. jún. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

42 kiló nagyon kevés. Orvosilag soványnak számítasz. Talán még nem anorexiás, de ez is már egészségtelen. Nem igaz, hogy képtelen vagy hízni. Sok cukros ételt fogyasszál és meglesz az eredménye.


Ezrét elválni nem reális, ürügynek érzem.

2020. jún. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd ott a bunkó férjedet és visszatér beléd az élet.
2020. jún. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a pajzsmirigyeddel van gond, ha tényleg nem tudsz hízni. Az sokaknál szokott szülés után ilyet (érthetetlen fogyást vagy hízást, és mellé masszív libidóváltozást) csinálni. Háziorvos, vérvétel.

Egyébként meg nem normális a férjed, ha ezért akar elhagyni. Szerintem valami más van a háttérben, általában az, ha nem kezdeményezel eleget, kevesebbet pátyolgatod a lelkét vagy dicséred, ő már féltékeny a gyerekekre, hogy bezzeg velük foglalkozol, és persze pláne igaz ez, ha netán valamelyik veletek alszik... és talán már másik jelöltje is akadt a munkahelyén. Természetesen csak találgatok, de ezek szoktak a tipikusabb okok lenni.

2020. jún. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Úristen hogy tényleg léteznek ilyen fa€€fejek.
2020. jún. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lehetsz benne, hogy nem ezért akar elválni, van ott más is.
2020. jún. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

"Inkább a hízás miatt lépnek le a pasik. Az ami nem fér bele nekik a farok felálláshoz. A vékonyság az tökéletes számukra. Vannak kivételek, de az tényleg ritka, mint a fehér holló."

Egy túrót tökéletes. Ez egy mítosz, hogy aki vékony, az automatikusan szexi. Az átlag férfiízlés szerint a nagyon vékony nőknek többnyire nem vonzó az alakja.

2020. jún. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy csak nekem nem világos, hogy konkrétan mit csinált a pasi? Kifejezte a szándékát, hogy ha nem történik változás, otthagy, vagy csak simán kritizálta a testsúlyodat?
2020. jún. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!