Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a feleségemne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a feleségemnek, hogy fogyjon le mert már nem kívánom?

Figyelt kérdés
3,5 éves a kisfiúnk és 20 kilót hízott terhesség alatt és azóta se fogyott le, sőt inkább még hízik. Párszor már utaltam rá fogynia kéne és nagyon megsértődött. 160 cm és 72 kg, 50 kg volt mielőtt terhes lett. Ha már idősebb lenne nem is nagyon szólnék semmit, de még csak 28 éves. Egy ideje már nincs kedvem a szexhez se, nem olyan mint mikor még csinos volt, nagyon vastag lett a combja, feneke is hatalmas.

#Párkapcsolat, fogyás,
2020. jún. 1. 21:37
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
52%

Hízz el te is pont ennyire és együtt fogyhattok le, mikor rájön, hogy neki se tetszel úgy.


Kivétel képez, ha már most kövér vagy, vagy ha alapból ilyen 45 kilós ropi vagy, mert akkor nem releváns a +20 sem.

2020. jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%
Megsértődik vagy sem, ezt márpedig nem lehet szépen mondani. Az biztos feltűnt neki, hogy már nem sok kedved van a szexhez. Illetve azzal is nyilván tisztában van, hogy meghízott és így már nem olyan vonzó, de ezen csak az segít, ha te is támogatod. Segítsd a gyerek körüli teendőkben, vedd ki a részed a házimunkában, vidd el randizni, kényeztesd, add vissza a magába vetett hitét, éreztesd vele, hogy nem "csak" anya, hanem nő is, és szeretnél így is tekinteni rá. Legalábbis szerintem ezek segítenének motiválni, már azon túl, hogy megmondod neki kerek-perec, hogy szeretnéd ha lefogyna.
2020. jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Mindig a gyerekkel takarózik, hogy ő szült egy gyereket azért hízott el. Még ha pár kiló lenne rajta nem bánnám de több mint 20 kiló a plussz.
2020. jún. 1. 21:45
 4/36 anonim ***** válasza:
39%

Hozd fel témának Norbit és mondd, hogy te egyetértesz vele:

https://www.youtube.com/watch?v=eWy8AP5x2uw

2020. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
89%
Hát, nehéz. Én ebben az esetben lehet, hogy nem nyíltan mondanám. 3,5 éves a kislányom, megtanult 2 keréken biciklizni. Azóta reggel este teszünk vele egy 5 km-es kört. Az első nap még nagyon fáradtak voltunk. Most tartunk a 4. hétnél és kezdünk belejönni. Esetleg valami ilyesmi megoldás? Együtt mozognátok, kicsit alakítanátok az étrenden is? Több zöldség, kevesebb édesség.
2020. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
90%

Ha esetleg szeretett valamit sportolni vagy csak érdekelte, akkor megemlíteném, hogy veszek neki egy bérletet, mert biztos jó program lehet. Vagy közölném, hogy este elmegyek kocogni, jöjjön velem. Ha nem venné a célzásokat, nem akarna fogyni és a gyerekkel takarózna, akkor pedig egyszerűen megmondanám, hogy akkor más nővel bújok ágyba.

Pont az ilyen helyzetek elkerülése miatt nem csinálnék gyereket olyan nővel, akivel ezek a témák teljesen normálisnak számítanak és nem kiakadás a dolog vége.

2020. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
89%
Esetleg felvethetned az otletet, hogy sportoljatok egyutt. Kis délutáni torna vagy bármi, meg mondjuk a cukros dolgokat kerülni. Nem vagyok ebben a témában jártas de általában az utolsó 10kg megy le nehezebben addig könnyebb leadni egy kis mozgással es megfelelo etrenddel. Az a baj ha sertodekeny tipus es eddig zokon vette, akkor talan ha leulsz vele beszélgetni, hogy te így szereted, de akkor is egy kicsit lehetne partner ebben.
2020. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
30%

"Azóta reggel este teszünk vele egy 5 km-es kört."


Ez szép! De akkor gondolom ti 4 órában dolgoztok, vagy egyáltalán nem, mert azért munka mellett még napi 2-3 óra biciklizés még az időbe is éppenhogy fér bele. De attól még szép.

2020. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Ez a vicces, hogy mikor ment ez a Norbis videó azt mondta, hogy ő is egyet ért Norbival, de mégse tesz ellene semmit, hogy fogyjon. Már mondtam neki, hogy vigyázok én munka után a kicsire ha futni akar de inkább csak nyavalyog, pedig látom, hogy ő se érzi így jól magát a bőrébe.
2020. jún. 1. 21:51
 10/36 anonim ***** válasza:
91%
Bocsánat, az 5-ös vagyok megint. Nálunk 4 gyerek van. A harmadik és a negyedik terhességemnél rengeteget híztam. Több, mint 20 kilót. Vizesedtem, nehezen mozogtam, alig kaptam levegőt. Én tényleg megértem, hogy mennyire nehéz egy nőnek szülés után. A legkisebb 1 éves és sikerült visszafogynom. Próbáljon tényleg sokat mozogni. Csak az első pár hét a nehéz. Merrefelé laktok?
2020. jún. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!