Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt már meg veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már meg veletek, hogy mikor megcsaltátok a párotokat, utána jöttetek rá, hogy szeretitek?

Figyelt kérdés

Szóval nincs köztünk szerelem, csak úgy járunk. De közbe jött egy rendkívül szimpatikus 3.fél, akivel megtörtént a dolog. Most úgy érzem, hogy mondani tudnám a másiknak, hogy szeretlek.

Ez végülis valahol, a "Ha nincs ló, jó a szamár" effektus is?! De talán még sem. Mert eddig nem sodort olyat az életembe, akire igazán vágytam volna. (Vagyis egyetlen egy ilyen lett volna, de neki nem kellettem.)

És ezzel a bizonyos személlyel nagyon jól megértjük egymást, csak hát volt egy megcsalás a dologban. Ja és már nem vagyunk túl fiatalok.


Akivel történ ilyen, az végül elmondta a párjának? Vagy inkább örökre hallgatott? Ha elmondta, akkor megbocsájtott a másik?


2010. júl. 30. 19:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hallgass, ne mondd meg. Nem szép dolog, de ez kellett ahhoz, hogy rájöjj arra, mit is érzel valójában. Minden okkal történik. Ne bántsd meg azzal, hogy elmondod.


Nem tapasztalat, én még nem csaltam meg soha, de ez a véleményem.

2010. júl. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem, nem történt... Volt, hogy nem annyira szerettem, de aztán egy-egy apró dolog miatt újra lángoltam. (édesen szólt hozzám, volt valami tette)

Megbocsátani lehet meg fogja neked, de a tüske, bocs, elb.sztad, na.

2010. júl. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Az én párom külföldön dolgozott 3 havonta egyszer jött haza, egyszer egy munka után beültünk kávézni a csajokkal, és mikor elmentek én még ott maradtam a zárástr vártam ( a tulaj a rokonom).

Egy szimpatikus férfi odaült, dumáltunk, megadta a számát.

Egy éjszaka elcsábultam, felhívtam elhívott egy italra, mondtam, hogy inkább jöjjön hozzánk.

Egy éjszakából több éjszaka lett, én őszinte voltam a párommal, mire ő is bevallotta, hogy neki is van valakije odakinn, a mi kapcsolatunk nem bírta ki a távolságot, összejöttem az illetővel akivel most az éjszakát tervezgetjük.

Nálam nem ilyen hatást váltott ki.

Szerintem most felmérted annak a súlyát amit tettél és bűntudatod van, márpedig akkor szereted a párod, és nem effektusról van szó.


Egyébként azt neked kell eldöntened hogy elmondod e (hisz ez akár a kapcsolatod végét is jelentheti).

2010. júl. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én igen és nem mond el!
2010. júl. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

19:32-es:

javítás

"összejöttem az illetővel akivel most az éjszakát tervezgetjük" Igaz az éjszakát is tervezzük néha, bár többnyire spontán :) De az ESKÜVŐ lett volna :)

2010. júl. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az mit takar,hogy már nem vagytok fiatatok?
2010. júl. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát tudnod kell, ha elmondod, azzal csak a saját lelkiismereteden könnyítesz, nagyon önző dolog (mint ahogy az is az, hogy megcsaltad).

Neki ezzel semmivel nem lesz jobb, csak fájdalmat, szenvedést okozol neki.

Ha már megtörtén úgyis mindegy, ha ez kellett ahhoz, hogy rájöjj, hogy szereted, akkor még meg is érte.

Szerintem butaság ilyesmit elmondani, ez nem az őszinteség kategória...

2010. júl. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az én párom 3hónapot volt külföldön,és félreléptem!De megbántam...és rájöttem nekem ő kell!!A lelkiismeretemmel nem tudtam elszámolni,így elmondtam neki...és idő kellett neki,mire megemésztette!Én pedig bizonyítok,azóta is!Kérdezte akkor,hogy én mit tennék a helyében?!Én erre ennyit mondtam:Ha látnám rajta,hogy tényleg megbánta,akkor megbocsájtanék!Megértett valamilyen szinten,mert kavarodások voltak!És megbocsájtott nekem!Amiért köszönettel,és szeretettel tartozom felé:)

Tehát ha megértő a párod,akkor 1félrelépést elnéz...ezt a lelkiismereted döntse el,elmondod vagy sem!Newkem jobb így...

2010. júl. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

26 és 33 év. Családalapítás küszöbén.

Csak fél éve ismerjük egymást. De mégis meg van az a valami, de valami mégis hiányzott eddig. Talán hogy igazán értékelni tudjam a páromat, a sok hibája ellenére. Mert másnak még több van.

2010. júl. 30. 19:46
 10/15 anonim ***** válasza:
A héten volt egy ilyen kérdés és a lány másnap el mondta a párjának annak ellenére,hogy majdnem mindenki le beszélte!És vissza írta most áll a bál! Ezt akarod Te is?
2010. júl. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!