Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti mennyire szeretitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mennyire szeretitek, ha barátnőtök bír enni vagy szeret enni?

Figyelt kérdés
Nem egy dagadt, igénytelen csajra gondoltam, mondjuk egy átlagos normális lány, aki ugyanúgy betol egy egész pizzát, mint ti, vagy ilyesmi.
2011. okt. 31. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nincs baj, amíg nem eszi el előlem a kajámat.
2011. okt. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Nálunk a barátom szereti.

Főleg ,hogy ha főzök magamnak valami finomat és jut belőle neki is :D

2011. okt. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Az első válasz adja :D


Ha e mellet csinos akkor nyugodtan egyen :D

2011. okt. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Én simán benyomok egy egész/másfél 30 centis pizzát és nem zavarna, ha ő is, csak ne tudjon többet enni nálam és ne látszódjon meg rajta utána a felesleg (igaz ezt úgyis ledolgoznánk az ágyban) :)
2011. okt. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mert ha többet enne nálad az gond? :S

Én igazából baromira szeretem a hasam, néha simán többet eszek, mint barátom... :D Állandóan röhög rajtam, hogy komolyan akkor vagyok a legboldogabb, ha eszek.

(Rengeteget sportolok, szóval rajtam ez nem látszik súlyfelesleg formájában vagy ilyesmi, csak érdekelt...:D)

2011. okt. 31. 23:51
 6/10 uuallomas ***** válasza:
84%
ebből majd később lesz baj amikor már nem lesz kedved sportolni
2011. nov. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, amióta az eszemet tudom én sportolok valamit. Ha nem, akkor rosszul érzem magam, fizikailag. :)
2011. nov. 1. 00:44
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

sztem pont a sport miatt eszel anyit, mert kell az energia..

csak arra figyelj hogy ha mégis abbahagyod a sportot, és már nem kívánsz anyit, azért ne edd meg mégis a szokott menyiséget, csak megszokásból, mert attól lehet hízni rendesen.

2011. nov. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Bika vagy kérdező? :D
2011. nov. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem, ikrek... :D
2011. nov. 1. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!