Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal abérletbe költöznénk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal abérletbe költöznénk. De viszont kaptunk egy olyan ajanlatot amit nagyon nehéz lenne visszautasítani. De egy problémám van. Egy kissé féltékeny vagyok. És 3 lány lakótársunk lenne.. Én meg emiatt kissé meginogtam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az albérlő szerint olyan nagy a lakás. Hogy általában észre se veszik egymást az emberek.

Én ezt értem.

De nem akarom azt hogy melltartó nélkül flangáljon az egyik csaj.. Hát értitek..

Nem akarom hogy túl kedves legyen párommal. Vagy hogy egyáltalán beszéljenek. Semmi ilyesmit nem akarok.

Emiatt aggaszt ez a lány lakótárs dolog.

Tapasztalatokat írjatok le.

És véleményeket köszönöm!!

(L)


2020. jún. 2. 08:27
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Értelmes válaszokat légyszíves.

Nem vagyok kíváncsi a hülyeségre.

2020. jún. 2. 08:35
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Én ennyi emberrel nem élnék együtt, mert nehéz az alkalmazkodás, főleg a fürdőszoba, wc, konyha terén. Minek albérletbe költöznötök, ha itt is alkalmazkodni kell?
2020. jún. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

2 fürdőszoba van. És 2 konyha.

És igen.. Egyébként ez is a problémám.

2020. jún. 2. 08:51
 4/21 A kérdező kommentje:
Amit leírtál
2020. jún. 2. 08:51
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

Olcsót akartok, akkor ez van. Ha magánszférát akartok, akkor van más, de az drágább.


Egyértelmű, hogy te már szellemeket látsz, amik nincsenek ott.

Vagy hajlandóak vagytok ezt 2 napon át rendesen megbeszélni, vagy felejtsd el gyorsan. Egyértelmű, hogy neked nem tetszik.

Legyen több pénzed és vegyél ki egy másik bérleti lakást.

2020. jún. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%

Ha annyira nem bízol a párodban, hogy feltélezd, megcsak, ha van rá lehetösége, akkor minek vagy vele?

Nekem az lenne sok, hogy 5 ember él egy lakásban, az mindegy, ki milyen nemü.

Viszont az nem zavarna, ha lány(ok) is lennének, tudom, hogy a párom emiatt nem csalna meg, ennél tisztességesebb és okosabb valaki.

2020. jún. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

Ez a féltékenység borzasztó dolog és ha indokolatlan, akkor még beteges is. Jó tanácsként mondanám, hogy fordulj szakemberhez segítségért, mert csak egyre rosszabb lesz.

Én egy - ezt leszámítva - tökéletes 8 éves kapcsolatot számoltam fel emiatt, mert pokollá tette az életemet.

Biztos, hogy elfogadnám az ajánlatot, ha ennyire megfelelő, elvégre 0-24-ben nem tudod fogni a barátod alsógatyáját. Vannak kolléganői, jár emberek közé, mentek strandra ahol többet lát a cicikből, mint egy albérletben. A közös albérletekben nem mászkálnak az emberek egymás előtt melltartó nélkül, ...csak mondom!

Ha neked ez a fóbiád megér havi mondjuk 100ezer differenciát, akkor csináld, de vásárolni se engedd, mert hátha a boltban kikezd a pénztárossal!

2020. jún. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%

Én, amikor összeköltöztem a barátnőmmel, másik 4 csaj és egy pasi lakott abban a kéróban. Külön ágy sem volt. Ketten aludtunk egy gyerek ágyon.


Nekünk ez megfelelt. Erre volt pénzünk. Legszebb évek voltak azok! :)


A te döntésed. Te pénzed. Te életed.

2020. jún. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
55%
Nem mennék bele ilyenbe nyilván...
2020. jún. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%

Biztos nem élnék ennyi EMBERREL együtt. Az már csak hab a tortán hogy lányok (velük nehezebb élni).

Inkább rászánnék még 20-30 ezret fejenként, de biztos különálló lakásba költöznék.

2020. jún. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!