Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeret engem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret engem a barátom? Fontos vagyok neki?

Figyelt kérdés

Kedves velem általában, és néha megölelget és puszilgat, de mindig azt mondja nincs ideje,mert dolgoznia kell. Rengeteget dolgozik, elég sokat is keres,de minden pénzét elkölti, semmi kilátásunk nincs így,hogy változzon az életünk vagy elköltözzünk valahová (albérletben lakunk). Nagyon sokszor rám marad a házi munka, nem figyel a rendre, mindig hatalmas rendetlenséget csinál, amit sokszor nekem kell eltakarítani,hogy tudjon dolgozni. Úgy érzem teljesen értelmetlenül megy el a szabadidőm. Még nyaralni sem tud velem eljönni. Ha paanszkodok a dolgok miatt, kihozza hogy nincs igazam,tudja hogy zavar, de évek óta nem változtat. Semmi szexuális életünk nincs már. Miért csinálja ezt?

Gondolkodtam a szakításon, de nagyon egyedül lennék nélküle, nincs családom és barátaim , és félek hiányozna is azért :(


2020. jún. 2. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Ez nekem nem tunik szeretetnek.

Nulla tisztelet, plussz a fontossagi sorrendjeben is elegge a vegefele vagy.

Ja es szokasos ingyen hazi cseled szerepet toltod be

2020. jún. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet szeret, de a barátod kapcsolatra alkalmatlan. Szexuális élet sincs, pénzét nem tudja beosztani, nem hogy félretenni, évek óta nem változtat, nem képes elismerni ha nincs igaz, házi munka is teljesen rád szakad. Mi itt a kérdés? Elhiszem magányos lennél, de ennél még az is jobb.
2020. jún. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokkal fontosabb kérdés, hogy Te szereted-e a barátodat. Mármint úgy igazán, tiszta szívbôl. El tudod-e fogadni a hibáit egy életen át?
2020. jún. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!