Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt én nem értem! Szóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt én nem értem! Szóval távkapcsolatban élek, de imádom a barátom. Egy pár napja azt mondta legyünk inkább csak barátok, kis idö mulva azt mondta neki ez a barátság dolog nem megy. Tényleg szeret vagy csak öszze van zavarodva? Fontos a válaszotok

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Fontos lenne,hogy mi volt a mondat vége: Ez a barátság dolog nem megy ...inkább ne találkozzatok most egy darabig vagy ez a barátság dolog nem megy,...mert még mindig érez valamit,ami több ennél.

Keres azóta téged?

2010. máj. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a zavar forrása egy másik valaki. Jártam már így, de minden esetre próbálj meg vele beszélni, személyesen.
2010. máj. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen azóta már beszéltünk és mindig mondja hogy szeret tiszta szivéből.De nem tudom hogy most akkor mit is akar
2010. máj. 16. 19:18
 4/6 A kérdező kommentje:
És még valmi azt mondta hogy az érzései nem változtak iránttam
2010. máj. 16. 19:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy elbizonytalanodott,de a hiányod ráébresztette,hogy nem akar elveszíteni és nem elégszik meg a barátsággal,mert szeret.Remélem tényleg happy end lesz a vége. :)
2010. máj. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a jó kivánságot remélem én is hogy az leszz a vége.Én mondtam neki hogy nem tudok rá nézni ugy mint egy barátra és nem birnám elviselni hogy más lánnyal lássam.Csak félek hogy el fogunk távolodni egymástól de nem tudom mért érzem azt mert mondta hogy ilyen nem leszz
2010. máj. 16. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!