Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben Na...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben Na szóval a barátom most tudott meg egy olyan dolgot ami ha nem is szereti a volt csaját öszeköti vele. Engem szeret de öszze van zavarodva. Viszzamehet az exéhez? Mért lett velem más? NAGYON FONTOS A VÁLASZOTOK

Figyelt kérdés
engem szeret de ugy érzem hogy nem tudja mi legyen ezekután kettönk között nagyon félek hogy dobni fog
2010. ápr. 29. 23:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Mi az a valami? Gyerek?
2010. ápr. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
terhesség?
2010. ápr. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Igen, gyerek és miota megtudta azóta öszzevan zavarodva
2010. ápr. 29. 23:10
 4/21 anonim ***** válasza:

hát ez ciki.

Néha megesik, hogy nem esik.

2010. ápr. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Uhhh az elég gáz.....
2010. ápr. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
cinkes.., am én meg most honnan mondjam meg, hogy pl szeretnél-e vele lenne vagy nem.. Beszéljétek meg, hogy szerinte hogyan tovább.
2010. ápr. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Persze hogy szeretnék vele lenni akkor nem félnék hogy elveszitem.Nem tudja mit akar csak hogy nem akar viszza menni a csajhoz és hogy szeret.De valami mégis bántja nagyon
2010. ápr. 29. 23:19
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Én az exet választanám, már csak az "öszze" és a "viszza" miatt is.
2010. ápr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
37%
Én úgy vagyok vele, hogy ha valaki nekem gyereket akar szülni anélkül, hogy én is benne lennék a dologba, akkor én abból nem kérek. Konkrétan: akkor magának szüli, én leszarom. Tudod, teherbe lehet esni véletlenül, de véletlenül megtartani... Durva, de a barátodnak is ezt javaslom. Milyen undorító már egy gyerekkel zsarolni valakit? De persze ha a pasi olyan hülye, h hagyja...
2010. ápr. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Így van, sokan azt képzelik, hogy egy gyerek helyrehozza a kapcsolatot ami már eleve bórzalmas, tévedés!!!


Egy gyerek semmit nem hoz helyre, maximum bonyolultabbá teszi. eleinte, lehet hogy majd mind a 2 en örülnek a gyereknek de ugyanúgy nem szívesen fekszenek le egymás mellé este az ágyba. Gyerekkel megfogni egy pasit a legrosszabb dolog.


Nézd szerintem ha esze van veled marad, mert szeret és lesz neki egy biztos hely, egy nyugalom ahová hazatér és nem basztataja senki.


Persze tuti el fog menni néha megnézni a gyermekét, mert nem minden pasi tud lemondani a gyerekéröl, sőt szülés után meg pláne ha megszületik ugye. Szóval időnként el fog járni meg fogja nézni, ami gyerektartással is jár majd ha felvállalja.


De én azt mondom maradjatok együtt és ha szereted akkor segítesz neki átvészelni ezt az időszakot.

2010. ápr. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!