Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszamenjek hozzá,ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszamenjek hozzá,ha nem szeretem,de biztos kapcsolat volt?

Figyelt kérdés

Az exemmel már fél éve vége, azóta is könyörög,hogy menjek vissza hozzá,ha megcsalom akkor is,de legyek vele, adjak egy esélyt a kapcsolatunknak. 7 évet voltunk együtt(megcsaltuk egymást,nekem viszonyom volt és azért szerettem ki belőle.)


Most van párom, úgy érzem szeretem, jó vele minden, de nem tudom hosszú távon milyen lesz, lehet kiszeret belőlem évek múlva stb.


Az exem meg soha nem hagyna el mert mindig is futott utánam, rá mindig is számíthatok, most is a szakítás után is.


Nekem azert is lenne fontos egy biztos társ mert szüleim, barátaim nincsenek. Ha a jelenlegi párom elhagy, akkor egyedül maradok a világban.


Az exemmel meg folytatnám az életem, a terveinket valóra váltanánk, de ugyanakkor a gondolattól is kiráz a hideg, hogy mi ketten újra együtt.


2020. jún. 2. 12:59
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
30 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Menj vissz
2020. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
93%
Te inkább hagyj mindenkit békén...de ha már az exed ennyire ostoba, hogy egy ilyenbe mint te szerelmes tud lenni, inkább vele legyél. Mindenki mást hagyjatok békén.
2020. jún. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Erre mondják, hogy folt a zsákját. Menj vissza nyugodtan!
2020. jún. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Szánalmas vagy.
2020. jún. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Menj vissza, ha elfogadjátok a nyitott kapcsolatot, akkor miért ne?
2020. jún. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Nő vagy, vagy nő vagy?
2020. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Osszeilletek gondolkodas modban szoval
2020. jún. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Menj vissza az exhez. Összeilletek, ő úgy is akar téged, hogy pontosan tudja, mekkora számító szánalmas patkány vagy, az új párod pedig nélad csak jobbat fog találni, aki tényleg szeretni fogja.
2020. jún. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

"de ugyanakkor a gondolattól is kiráz a hideg, hogy mi ketten újra együtt."


ezzel meg is válaszoltad magadnak a kérdést.

2020. jún. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

Persze menj vissza nyugodtan.


Maximum megszívod.

2020. jún. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!