Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok jó szex vagy egy külsőre-b...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok jó szex vagy egy külsőre-belsőre tökéletes partner? Melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy két lehetőséged van. Nincs olyan, hogy "egyik sem" meg "aranyközépút". Muszáj választanod.

A.) Rengeteg, minőségi szex, tökéletes kémiai összhang, egymásért megvadulás, szenvedélyes szeretkezések napi rendszerességgel minimum, viszont belsőre nem passzoltok, mások az elképzeléseitek, nem kapsz tőle se szeretetet az ágyon kívül se figyelmet, nem érezteti veled, hogy fontos lennél

B.) Külsőre és belsőre tökéletes partner, támogat, melletted van, őszintén tiszta szívből szeret, erősít, motivál, minden hibáddal együtt elfogad és tervez veled hosszútávon, ellenben alacsony libidója van, a szex is elég átlagos és hetente nagyon max 2 alkalommal van, többször nem kívánja.


Ti mit választanátok? Kort és nemet is írjatok légyszi. :)


2020. jún. 2. 21:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
90%
A szex nem olyan fontos. En sem akarom heti 2-3 alkalomnal tobbet, ettol meg vonzo a parom, jokepu, stb minden igaz ra amit a masodik pontban irtal. Amikor szexelunk, az jo, de nem szoktunk minden nap egymasnak esni, ruhakat letepve, filmbe illoen szenvedelyesen.
2020. jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
18%
Sex mert a másik hülyesèg elmúlik hamar de a sexel rendbe lehet hozni ezt azt közbe egymast tanítani össze csiszolodni az lesz a kemèny feladat , a szejejem ahogy èn gúnyolom illúzió az agy becsapása elkèpzeltek mindw en egy boldog èletet ideális szuper hős partnert azt sehol semmi szóval a sex kèmia dolgok ha megvan akkor ott mèg más tèren meló van bőven ami megèri bajlodni
2020. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
84%

A B-t választom, de nem hiszek abban hogy van alacsony libidó, ha külsőre nagyon bejön akkor nem tudok nem arra gondolni mindig látom


:D

2020. jún. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
21%

Akinek alacsony felém a libidója, az nem szeret, max. kihasznál. Maradok az A-nál, a világ úgysem ennyire fekete-fehér.

42 N

2020. jún. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
0%
36 N
2020. jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
59%

Ha nagyon muszáj lenne választani akkor a B.

De mivel nekem fontos a szex és egy héten kettőnél többször igenylem ezért nem működne.

24n

2020. jún. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
61%

A,

Mert az eddigi tapasztalatim szerint én jobban elvagyok szingliként, mint párkapcsolatban. Nem nekem valók a mély beszégetések, a folyamatos együtt levés, jobban szeretek egyedül lenni, nem igazán vagyok kompromisszumképes. Bőven jó nekem ha nem keres a pasi, mert csak falra mászok ha naponta 1nél többször felhív.

25N

2020. jún. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
60%

50 éves koromig A.

50 éves korom felett B.

2020. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
37%
Valaki nagyon szeret lepontozni mindenkit. Gondolom neki még egyik verzióban sem volt rész, nem hogy még válogatni tudjon :D
2020. jún. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
96%

B.

De csak ha szerelmes vagyok belé.

2020. jún. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!