Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik egyterűt választanátok,...

Melyik egyterűt választanátok, ill. milyen a tapasztalat a ezek közül? C. berlingo, Peugeot partner, Opel combo, Fiat doblo, Renault kangoo?

Figyelt kérdés
1.6-os benzines kivitel, de ha valakinek dízel van, nyugodtan írhat róla.
2019. szept. 22. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Partnert de a Berlingo is pont ugyanaz.
2019. szept. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Berlingo volt a cégnél sima 1,9d szegény ne tud meg mit kapott!Nem volt gazdája mindenki rúgta neki,de soha semmi baja nem volt a motorba pedig több,mint 500ezer km volt.
2019. szept. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én Pertnert vettem már 15 éve.

Akkor először használtat akartam, volt is olyan hogy több mint 800 ezer km volt benne. Kérdeztema csákótól hogy mi és hogy lett már ezen javítva , felujítva. Azt mondta ez még eredeti minden rajta, már a szükséges cserékan kivül. Na mondom akkor nekem ilyen autó kell és vettem egy újat.

1.9 szivódizel , de még ennek se volt semmi baja.

A cégnél volt Caddy 2 is, na az állandóan szar volt. Pedig az akkor jóval drágább volt mint a Partner és fapados volt ehhez képest.

2019. szept. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyterűbe erős nagy dízelmotor és jó is lesz....(más féle egyterűnk van)
2019. szept. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Partner van ismerősnek, szuper.
2019. szept. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Berlingo/Partner 1.6 benzinről tudok írni.

A motorjával sosem volt baj, országúton 7-8 litert, városban 8-9-et eszik. Nem egy erőgép, 5 személlyel, csomagokkal az emelkedőkön vagy előzéseknél, azért elég erőteljesen vissza kell kapcsolgatni.

Egyébként a motorján kívül sok idegesítő hibája volt: a küszöbök elkezdtek rohadni, a hátsó futóművet elég gyakran fel kell újítani, kormánymű, féltengely, váltórudazat. Az indexkapcsoló is állítólag gyakran beszarik rajtuk.

2019. szept. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Renault Kangoo 1.4 8v-ről 2000-es évj és már 6 éve munkásautónak van használva (megkapott mindent de nem volt kímélve) tudok írni és ez tényleg minimális karbantartással üzemeltethető és kb 7-8 literrel eljár vegyesen. 75 lóerővel nem lesz verseny autó de gond nélkül elviszi a nagyobb terheket is. Sajnos ez a típus is hajlamos a rozsdára de ha sikerül egy rozsdamenteset és esetleg klímásat kifogni akkor hűtárs lesz belőle
2022. márc. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!