Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok jó szex vagy egy külsőre-b...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok jó szex vagy egy külsőre-belsőre tökéletes partner? Melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy két lehetőséged van. Nincs olyan, hogy "egyik sem" meg "aranyközépút". Muszáj választanod.

A.) Rengeteg, minőségi szex, tökéletes kémiai összhang, egymásért megvadulás, szenvedélyes szeretkezések napi rendszerességgel minimum, viszont belsőre nem passzoltok, mások az elképzeléseitek, nem kapsz tőle se szeretetet az ágyon kívül se figyelmet, nem érezteti veled, hogy fontos lennél

B.) Külsőre és belsőre tökéletes partner, támogat, melletted van, őszintén tiszta szívből szeret, erősít, motivál, minden hibáddal együtt elfogad és tervez veled hosszútávon, ellenben alacsony libidója van, a szex is elég átlagos és hetente nagyon max 2 alkalommal van, többször nem kívánja.


Ti mit választanátok? Kort és nemet is írjatok légyszi. :)


2020. jún. 2. 21:22
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
40%

Sok jo szex, nemibetegsegek nelkul.

Amellett, hogy szeretek egyedul lenni, tarsasagot baratoktol, ismerosoktol kapok, szeretetet rokontol, haziallattol.

De jo szex nelkul az elet veges voltat, a halal tudatat nem tudom feldolgozni. A jo szex nekem vallasi elmeny. Isten letezeset erzem, azt, hogy nem csak anyag van.

No vagyok.

2020. jún. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, hogy vagy ez vagy az. 1 férfiban megvan minden ami nekem kell. Előtte próbàlkoztam ugyan, de nem talàltam olyat akiben minden megvolt, így emiatt nem is volt komolyabb kapcsolatom koràbban, akiből hiànyzott valami az nem kellett, nem tudtam hosszabb tàvon vele maradni. Ez nem fekete- fehér. Ennyi. 34/n
2020. jún. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nekem az az erogén zónám, ha néha lelkiznek velem és mindig számíthatok a másikra, ezért az A kizárva, a B-nél meg ha olykor hiányérzetem is lenne, hosszú távon jobb befektetés.
2020. jún. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
22%

Egyértelműen szex.

Ha egy párkapcsolatban nem működik a szex, az nem párkapcsolat, hanem barátság vagy valami társfüggőség.


Amúgy meg oké, hogy te leírtad, hogy ebben az esetben nem szabad középutat választani, de a valóságban van középút. Legalábbis nekem már volt több olyan kapcsolatom, ahol testileg és agyban is passzoltunk. Szóval így szerintem ennek a kérdésnek nincs értelme, mert kizárod belőle a valóságot. A világ nem fekete-fehér. :)

2020. jún. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Az A.) és B.) pont között szerintem az a lényeges különbség, hogy B.) közelebb áll az ideálishoz, több pozitívummal rendelkezik, a szex is rendben van így, meg amúgyis lehet javítani rajta idōvel, fōleg ha amúgy vonzódtok is egymáshoz és nincs ezzel gond.


Ellenben A.) sosem fog tökéletes partnerré válni, nem fogja megváltoztatni a jellemét érted, így csak akkor jössz össze vele, ha amúgy szexkapcsolat a célod és nem akarsz komolyabbat.

2020. jún. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
#24 Miért ne mūkōdne a szex b.) esetben? A leíràs alapján nem arról van szó, hogy nem mūkōdik, hanem arról, hogy átlagos.
2020. jún. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Csak nekem tūnik úgy, hogy életszerūtlen a kérdés? Ha a párom elvárná, hogy borzasztó gyakorisággal szexeljünk, akkor elōbb-utóbb tuti megunnánk, bármennyire is jó lenne, úgyis megszokottá válna, ergó nem lenne annyira érdekes. Mégis miféle “minōségi szexrōl” van szó. Tudtommal a minōség nem egyenlō a mennyiséggel, tehát nem értem a ezt a logikát. A heti rendszeres szex is lehet kiváló élmény, hisz maga a szex milyensége számít, nem a mennyiség. Pedig nem mondanám, hogy alacsony lenne a libidóm, de tuti megunnàm, ha a páromnak folyton csak a szexen járna az esze, idōvel nem lenne olyan érdekes, PLÁNE akkor, ha közben belsōleg sem vagyunk összhangban.

Elég fura elképzelései vannak egyeseknek a mūkōdō párkapcsolatrólxD dehát mindenki a maga igénye szerint...

2020. jún. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a másodikat. Sokra megyek azzal a napi két óra gyönyörrel, ha a maradék 22-ben társasmagányban vagyok, esetlegesen viták is vannak. Az igazi boldogságot az ágyon kívüli közös boldog pillanatok adják. A közös tervek, azok közös elérése, a közös vidám percek, a közös nevetés...

44n

2020. jún. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Ha nem tudom felizgatni csak ritkán, akkor nem lehet értem oda olyan nagyon. Nekem halvérû pasi nem tökéletes belsôre. De olyannal se feküdnék össze, akivel semmi jövônk nincs. Így értelmét veszti a kérdés.
2020. jún. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Nekem a B. Volt részem A-ban párszor. Nehéz volt, de otthagytam azt az életet, és életem legjobb döntése volt. Többre becsülöm magam annál, hogy végigdugjam az életem olyasvalakivel, akinek csak a puncim fontos. Szerintem amúgy az átlag jó kapcsolatok, amikre családot is lehet építeni, úgy indulnak, hogy A+B, aztán csak a B marad. Azért nosztalgiával gondolok minden A élményre, de egyiknek se szültem volna.

Heti 2 szex meg nem olyan retenetesen kevés nekem, még az elviselhető ritkaság határán van.

2020. jún. 4. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!