Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakran éltek nemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran éltek nemi életet az évek óta tartó kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran? Mióta vagytok együtt?

2020. jún. 2. 22:26
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

😀😀

Lehet h nekem is egy szerető kellene


Sajnos nem az a típus vagyok

2020. jún. 2. 22:54
 12/32 anonim ***** válasza:
78%
miért sajnos? Miért nem szakítassz a pároddal akkor ha nem elég amit nyújt?
2020. jún. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
10 év után ez egy kicsit bonyolultabb ennél
2020. jún. 2. 23:03
 14/32 anonim ***** válasza:
14%
a legtöbb ismerps 14 év után szakított vagy vált el, ebben semmi bonyolult nincs, amíg nincs gyerek vagy közös lakás (de az a világ barma, aki valakivel kozösen vesz lakást a mai világban, ahol garantált a válás).
2020. jún. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Na ebben igazad van

Ezért nincs semmi közös nálunk

Se ház, se házasság


Csak félek, hogy egyedül maradok...na ez a gáz..emiatt bennemaradni egy kapcsolatban


Menthetetlen vagyok

2020. jún. 2. 23:08
 16/32 anonim ***** válasza:
54%
önző vagy
2020. jún. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
32%
Huh... Ti nem szerettek szexelni? Ha elég heti 2-3 alkalom,akkor nem jó emberrel vagytok együtt! Nekem mindig is fontos volt a szex minőségben és mennyiségben is, de jelenlegi párommal több év együtt éles után és fél éves baba mellett is napi több alkalom, ahogy lehetőségünk van rá. De a kórházból itthon töltött 2. nap óta nem volt olyan nap hogy ne lettünk volna együtt. Terhességem alatt is végig. Nem, nem kamu.. 27 éves nő vagyok ő 42 éves férfi. Imádjuk, kívánjuk egymást. Többször, állandóan. Ja és boldogok is vagyunk, ez nagyon kell hozzá 😂 ha hulla vagyok a gyerek miatt mondjuk az alvást nem annyira ismerem mióta megszuletett, de azért nem panaszkodom, akkor sincs az az isten hogy a fáradtság nyerjen a többszöri orgazmussal szemben. Nem értem azokat akiknek erre nincs szükségük 🤷‍♀️ mielőtt betámadtok kétnaponta főzök, sütök mert imádunk enni, saját házban élünk rend van és tisztaság, ő 12 órákat dolgozik. De a szerelem az szerelem. 😉 Ma pl reggel baba a járókában, mi a hálóban.. Aztán kirándultunk. Hazafele baba elaludt az ágyában, mikzs zuhany után egymásnak estünk. Most éjszakás szolgálatban van, de beugrott nemrég 😉 van ilyen is, ne érjétek be kevesebbel :)
2020. jún. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Hát a többszöri orgazmust csak hírből ismerem

Évek óta még csak a közelébe sem jutok az együttlétekkor


Igen lehet, hogy önző vagyok, de ezek szerint párom is, mert neki meg csak ez a problémája...a kevés szex...de hogy mi az oka vagy mi más problémánk lehet...az nem érdekli

2020. jún. 2. 23:13
 19/32 anonim ***** válasza:
87%

Mostanában a sok munka miatt elég hullámzó a dolog. Van amikor egy ideig hétig semmi aztán bepótoljuk 😃

De átlagosan minden másnap.

4 éve vagyunk együtt, 3,5 éve élünk együtt.

2020. jún. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
51%
Most, hogy olvasom én is ezeket a kommenteket, hogy mindenkinek megvan a napi 1 még sok-sok év után is, így én 19 re lapot húzok és azt mondom, hogy mi napi 8 szor bújunk ágyba, néha 9 szer, és elhiszem, hogy ez 10 év múlva napi 10 lesz. :) Holt komolyan mondom, ahogy itt mindenki.
2020. jún. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!