Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elmondanátok neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok neki, hogy már volt előtte egy 3 évig tartó kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Kiderült neki még sosem volt senkije, ezt az első csókunk után mondta el visszakérdezett, de én nem szóltam semmit, mert nem mertem elrontani a hangulatot.

Sajnos az előző barátom megcsalt és már az új nőjével van. Úgyhogy bánom már minden percét, amit rá pazaroltam.

Meséltem neki tesómról aki már 3-4 éve van egyutt barátjával(23eves) erre azt mondta "Te jó ég",szóval akkor mit szólt volna az enyémhez.:/ Nem igazán ismerjük egymást még és az új környezetem sem engem. Direkt egy messzi nagyvárosba mentem tovább tanulni, célom a szak elvégzése mellett persze, hogy itt egy új életet kezdhessek.


19L,20F



2017. nov. 1. 09:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Érthető teljesen, hogy miért nem akarod neki ezt elmondani, viszont arra készülj, hogy ha később kiderül, az addig építgetett kapcsolat, a köztetek lévő bizalom teljesen összeomlik. Én a helyedben inkább az őszinteséget választanám, és elmondanám őszintén azt is, hogy mennyire negatív érzések fűznek ahhoz a kapcsolathoz.
2017. nov. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
akinek nem világos hogy egy 19 éves nő nem biztos hogy teljesen tapasztalatlan az is meg is érdemli
2017. nov. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván el kell mondani.
2017. nov. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi zavarta abban, hogy a tesód már 3-4 éve van kapcsolatban?


Egyébként a kérdésre válaszolva... az ilyen, szenzitív (vagy annak gondolt) dolgok esetében az a véleményem, hogy döntse el a másik, hogy kíváncsi-e rá. Azaz ha érdekli a dolog, majd megkérdi ő, és akkor majd megkapja a választ.

De persze el is mondhatod neki (szvsz hároméves kapcsolatokban ÉN nem látok kivetnivalót - az egyéjszakásozó partiribizlik viszont már egészen más tészta).

2017. nov. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Főiskolás vagy nem ovis.

n25

2017. nov. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Ha 25 alkalmid lett volna az sokkal rosszabb lenne...

Viszont ha sokáig titkolod annak se lesz jó vége. Szerintem ezen nincs mit szégyellni. Inkább az hogy ő félne hogy teljesen kezdőként nem lesz neked megfelelő...

De az őszinteség alapja egy jó kapcsolatnak.

N

2017. nov. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem is el kellene mondanod.

Mert ha letagadod, és később mégis kiderül, az nagyon rosszul jönne ki.

Nem kell neki sokat mesélni róla, sem magasztalni sem ócsárolni nem kell, de úgy tisztességes ha tud róla.

Valószinűleg frusztrálni fogja hogy ő úgymond tapasztalatlan, neked meg van a hátad mögött 3 év tapasztalata. Efelől kell megnyugtatni, hogy semmi hátránya nem lesz ebből a te szemedben

2017. nov. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Azert is bizonytalanodtam el,mert a golyataborban volt egy fiu akivel mindennap egyutt voltam, nagyon jol kijottunk,nagyon szimpatikus volt. Es mikor elmondtam neki, hogy volt 3 evig tarto kapcsolatom es h miert mentunk szet(megcsalás) nem keresett többé, de ez már lassan 3 hónapja volt.

Úgyhogy attól tartok,hogy a fiúknak ez nem tetszik és akkor megfogadtam, ha lehet inkább nem beszélnék róla:(

Félek,ha a tudtàra hoznám már nem szeretné, hogy a barátnője legyek, inkább keresne egy olyat akinek nem volt még barátja:(ez teljesen érthető lenne szerintem:(

2017. nov. 1. 10:30
 9/14 anonim ***** válasza:
Hat, en nem toprengenek egy ilyen kisgyerek miatt... :"D. Nehogy mar ennyire melyen megdobbento legyen, hogy egy felnott nonek mar volt hosszabb kapcsolata, ami szarul ert veget onhibajan kivul, illetve, hogy egy masik 23 eves felnott ember tartos kapcsolatban el... hat, hu de baromi megdobbento tenyleg. Es mar Barbiezni sem barbizol! Ez is hihetetlen! Csodalom, hogy meg birja epp esszel... ez meg csak egy gyerek. Ha ferfi minosegben szeretnel valakivel egyutt lenni, akkor o erre nem lesz megfelelo jelolt, mert felnott ferfi elviekben de meg csak elkepzelni sem tud egy tartos kapcsolatot. Akkor hogy elne benne? Hogyan tudna kezelni? Kb. sehogy.
2017. nov. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, ha hosszabb kapcsolata volt egy nőnek, az viszont nagyon, ha sumakol, elhallgat dolgokat, mert onnantól nem tudnék megbízni benne.

Szerintem nyugodtan elmondhatod neki a volt kapcsolatod (mivel már téma volt és puhatolozott), ha komolyan megkedvelt biztosan nem szakit e miatt. Eleve, miért szeretnéd, ha valakivel úgy lennél együtt, hogy nem ismer?

2017. nov. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!