Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti hogyan készültök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan készültök a randikra a nem olyan régóta tartó kapcsolatotoknál?

Figyelt kérdés

Már lassan fél éve tart a dolog, nem lakunk még együtt, ezért csak egymásnál töltünk heti pár éjszakát. Én ott, ő nálam. Mikor tudom, hogy találkozunk, előtte mindig friss hajmosás, borotválkozás, kisebb rendrakás. Nyilván más, ha együtt élünk, de engem inkább ez a borotválkozás dolog zavar. Gyanta és epilálás is néha játszik, de úgy utálok úgy összebújni, ha tudom, hogy szúr a lábam, vagy borostás vagyok lent...

Ti ezzel hogyan szoktatok megküzdeni? Ti is két naponta rendbe teszitek magatokat? Nem akarok igénytelennek tűnni (isten ments, hogy bárkit elítéljek, csak én annak érzem ilyenkor magam), vagy olyannak, akinek van végre valakije és elengedi magát.


(volt már rá példa, hogy pár napja nem nyúltam hozzá, mikor találkoztunk, a barátomat egyáltalán nem zavarja, de engem frusztrál. egyszerűen kellemetlenül érzem magam, mikor akár megsimogatja a combomat és tudom, hogy nem teljesen sima :/)



2018. máj. 12. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Én is mindig borotválkozok előtte, de együttélésnél lesz olyan, hogy kicsit borostás. Hát ez van, húsvér emberek vagyunk, nem porcelánbabák :D
2018. máj. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Na, az én előző csajom még arra se vette a fáradságot, hogy lefürödjön előtte, mielőtt találkozunk, mindezt már 2 hét után megtette. Tartsd meg a jó szokásodat, és legyetek egymásnak mindig vonzók annyira, hogy minden egyes alkalommal szeressetek egymásba. :)
2018. máj. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Mindenki úgy csinálja ahogyan neki jól esik. Ennyi.
2018. máj. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem borotvalkoztam mindig frissen, de a zuhany altalaban belefert, viszont ha epp elozo nap vagy azelott borotvalkoztam, vagy netan mostam hajat, akkor meg nem ereztem szuksegesnek ezeket. 1-2 napig azert a hajam is friss marad es a labam se veszes.
2018. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Nálam is mindig zuhany, borotválkozás előtte. Szeretek jóillatú és tiszta lenni, amúgy is napi 2x kb zuhanyzok meg minden nap hajat mosok szóval fel sem tűnik. Van h kicsit borostás, ha pont nem úgy jött ki a lépés h leszedjem. Mondjuk ez ritka, én sem szeretem ha olyan...a barátomat nem zavarja, de félreértette és azt hiszi tőle is elvárom h mindent leszedjen, erre leborotválta ő is magát -_-
2018. máj. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Mikor tudom, hogy találkozunk, előtte mindig friss hajmosás, borotválkozás, kisebb rendrakás

- később meg majd jön a pofára esés


Ti is két naponta rendbe teszitek magatokat?

-dehogyis. Éltem együtt párral. Akkor sem. Mostanában meg már első randira sem készülök különösebben. Szokja csak meg hogy mi a helyzet. És én is az várnám a másiktól hogy ne kamuzzon.

2018. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi majdnem egy eve vagyunk egyutt, es kb heti 3x talalkozunk. En amugy sem szortelenitek tul lelkiismeretesen:D, csak intim teruleten figyelek igazan arra, ha baratom van, hogy alul ne legyen tul sok szor (nem borotvalok, igy sosem borostas, inkabb epilator par hetente). Szivesebben zuhanyzom kozvetlenul agyba bujas elott, ha en megyek hozza, mert ugy igazan friss vagyok. Nalam inkabb a smink problema (de ez sem igazan), mert eleg rossz borom van, sotet karikak, piros foltok, ezert legelabb egy szinezett hidratalot mfel szoktam tenni.


27N

2018. máj. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért fél év sok idő.

Vessetek meg, de volt, hogy közvetlenül munka után mentem randira. Nyilván munka előtt zuhanyoztam.

2018. máj. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!