Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztem a párommal egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a párommal egy apróságon, ő is és én is feszültek voltunk, azt mondta költözzek el! Mi lesz ebből?

Figyelt kérdés

Kétszer próbáltam békülni azt mondta ő ezt már nem akarja megbeszélni! Megkérdeztem hogy mit akar? Maradjak vagy menjek? Nem válaszolt! Azért kérdeztem mert előtte egy nappal hozzám vágta hogy költözzek haza. Megkérdeztem, hogy szeret? Azt mondta nem! 4 éve vagyunk együtt eddig nem nagyon voltak viták! Szerettük egymást pár napja még tervezgetett velem...

Most már lassan egy hete nem keres! Közös barátaink szerint magát tartja hibásnak!

Nem akarom én keresni mert szinte könyörögtem, hogy beszéljük meg, falakba ütköztem! Szerintetek?



2020. jún. 6. 07:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

"Azért kérdeztem mert előtte egy nappal hozzám vágta hogy költözzek haza. Megkérdeztem, hogy szeret? Azt mondta nem!"


"Most már lassan egy hete nem keres!"


Hagyd a fenébe, ez a vita csak ürügy neki a szakításra. Úgy tűnik régebben is érlelődött benne, csak nem volt elég egyenes, hogy megmondja a valódi okát. Semmiképp ne keresd. Egyrészt felesleges megaláznod magad, ő meg nem kíváncsi rád. Én a helyedben ezek után viszont a büdös életben nem állnék vele többet szóba, akkor sem, ha esetleg 1 hónap múlva keresne. Azért büszkeség is van a világon.

2020. jún. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg csomagolhatsz
2020. jún. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Keresd elő a bőröndöket, kelleni fognak.
2020. jún. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű az eddigi sérelmeket és problémákat nem beszéltetek meg, hanem a szőnyeg alá soportetek. De ha 4 év után ez így robban, akkor jobb is ha csak 4 évet raktatok bele.
2020. jún. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor kell neked elemondani? "szeretsz? nem! Költözz haza" És akkor ilyet kérdezel: szernitetek? Szerinted????
2020. jún. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer mondta a volt férjem hogy költözzek haza, kB 2 órán belül itthon is voltam. Eszem ágában sem volt még ott kérdezősködni hogy szeret-e, meg menjek-e el stb.... . És legyen az bárki, csak egyszer kéne elmondania, és már ott sem lennék... Azért ennél megalázóbb duma nem hiszem hogy kell, és te mégegyszer megkérdezed???🤣 Atya világ. Mindenki a saját boldogtalanságába menekül MAGÁTÓL.. Sok boldogságot.
2020. jún. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Na hát azért hallottam én már ennél cifrábbat is a tágabb családban. Pl elválok, váljunk el, elköltözök, stb, aztán mégis megbeszélték és love. Vérmérséklettől függ ki mivel dobálózik, van akinél komoly dolgot jelent, van akinél pillanatnyi elmezavar okozza. Te ismered a párodat, hogy ő milyen, nem mi.
2020. jún. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 11 év után így szakítottam, akkor telt be a pohár. Valószínűleg ha kibékülnétek sem tartana sokáig, inkább engedd el.
2020. jún. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Azt mondta nem szeret, szerintem itt már nincs miről beszélni. Hagyd ott, és próbáld meg elfelejteteni, mert így csak szenvedni fogsz. Volt egy exem aki után szakítás után még reméltem, hogy újra együtt leszünk. Addig amíg azt nem mondta, hogy nem szeret. Ekkor nagyon dühös voltam rá, de utána sikerült elfelejteteni és a düh helyett közömbössé vált. Szakítás után 1 évvel újra próbálkozott, hogy szeret meg minden, de én elküldtem a fenébe, olyan jó érzés volt.

Tudom most nehéz, de felejtsd el, ne is keresd, legyen méltóságod. Hidd el idővel könnyebb lesz. 29N

2020. jún. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a vita miatt mondta most ezt, tervezte már ő a szakítást. Ha meg annyira se meltat hogy nornalisan zárjatok le egy 4 eves kapcsolatot, az az o hibaja.
2020. jún. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!