Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak/-unk a barátnőmm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak/-unk a barátnőmmel, ha az utóbbi időben minden apróságon összeveszünk?

Figyelt kérdés

Három hónapja vagyunk együtt és egészen mostanáig minden rendben volt, alig veszekedtünk, szinte SOHA. Az egész úgy kezdődik mindig, hogy beszélgetünk és ő mond valamit én meg elmondom a véleményemet róla, ami általában nem más ming egy őszinte, negatív kritika és erre ő mindig megsértődik. Kezd már nagyon az agyamra menni, hogy szinte minden apróságon megsértődik vagy felhúzza magát. Tudom, hogy sokszor idegesítő tudok lenni, mert nagyon érzékeny vagyok férfi létemre és mindig őszinte vagyok, de ez akkor se oké szerintem, hogy mindenen besértődik, csak azért, mert őszinte vagyok.

Engem nagyon sokszor megbánt és nem sértődök meg, hanem lenyelem vagy megmondom neki, hogy ez fájt ilyet légyszi többet ne csinálj, de nem sértődök meg.

Szerinte sokszor túl "radikális" vagyok, csak fekete-fehérben látom a világot és csak jó és rossz létezik nálam (ami igaz). Ő meg inkább az az ember, aki mindenkiben a jó embert látja és mindent elhisz...


Az is nagyon bánt engem, hogy, ha írok neki egy olyan üzenetet, ami számomra fontos (pl. megírom neki, hogy mennyire hiányzik és mennyire szeretem), akkor nem válaszol rá vagy valami teljesen más témával jön elő. Én nem akarom, hogy vége legyen a kapcsolatunknak, mert nagyon jó volt idáig és ezért probálom változtatni magamon és harcolok a kapcsolatunkért, mert ez már lassan egy hete így megy, de tőle nem látok semmit, nem harcol érte. Kérdeztem már azt is, hogy ha szakítani akar velem, vagy nem akar velem együtt lenni, mert zavarja, hogy ilyen vagyok, akkor miért nem szakít (a múltkor bevallotta, hogy elmúlt a varázs), akkor miért nem szakít velem ?

És erre azt mondta, hogy szó sincsen erről, nem akar szakítani, csak...

Nekem néha kicsit az az érzésem, hogy nem akar már velem lenni, de mégse szakít, fogalmam sincs, hogy mi történt, mi a baja, mit csináltam rosszul, mit csináljak ??!!


Egyéb infók:

Nem élünk együtt, én iskolába járok (F21), ő dolgozik (N25), hetente kb. 3-4-szer találkozunk, de volt már olyan is, hogy 1 hetet szünet nélkül együtt töltöttünk és akkor se volt pl. semmi vita...

Már túl vagyunk a "nagy" bemutatkozáson, szóval ismerjük egymás szüleit.



Nem tudom mit tegyek...

F21


Köszönök minden tanácsot fiúk, lányok!!!


2016. febr. 21. 14:13
 1/6 RRR ***** válasza:

ne kritizáld, ha lehet


és szeretkezzetek amennyit lehet.......

2016. febr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már 3 hónap után állandóan veszekedtek nem tudom mit akartok egymástól. Láthatólag nem vagytok egy hullámhosszon.
2016. febr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tanuld meg a felnőtt viselkedés egyik fontos kritériumát: hagyd rá a másikra a lényegtelen dolgokat. Nem kell minden apróságból vitát indítani és presztizskérdést csinálni belőle. Az az érzésem, hogy azt akarod ezzel kompenzálni, hogy 4 évvel fatalabb vagy. Ez nem jó módszer, csak eltávolodtok egymástól.
2016. febr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

erősítem a 2# véleményét.

3 hónap után nála már elmúlt a varázs+ nem is értitek meg egymást akkor szerintem még most hagyd abba.. 3 hónapon hamarabb túl teszi az ember magát, mint egy hosszabb kapcsolaton. ne húzzátok feleslegesen.

hidd el.. mert a leírás alapján nem vagytok egymáshoz valók.

2016. febr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek a kettessel. Ha már 3 hónap után "harcolni" kell a kapcsolatért, az már rég rossz. Ilyenkor még javában a mézes-mázos időszakban kéne lennetek, nem pedig folyton veszekedni. Ritkán mondok ilyet, de szerintem tényleg nem illetek össze.
2016. febr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En hasonloan erzek, mint Te. Ha nem osztom meg vele a gondolataim es velemenyem, akkor nem veszunk ossze. A barataimnak elmondom a velemenyem es gondolataim. Nemreg elemeztem az osszeveszeseink es ugy jutottam erre a kovetkeztetesekre, h mindig ez az osszetevoje egy veszekedesnek.

Sokat sportoljatok es szexeljetek. Ne mondd ki, mire gondolsz.

N

2016. febr. 22. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!