Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen könnyű elveszteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen könnyű elveszteni a megbecsülést?

Figyelt kérdés
Most lett vége a kapcsolatomnak, a probléma onnan eredett, hogy a párom iránt kezdtem elveszteni a megbecsülést utána meg magát az érdeklődést is. Amit tudni kell, hogy csak fiú barátai vannak, amivel nem is volt problémám, nem hoztam csak úgy fel neki ha nem tetszett egy barátja, megbíztam teljesen benne, de voltak olyan esetek, hogy csak kettesben voltak egy-egy barátjával akár hajnalig is buliba. Ha ellenfelet láttam benne mondtam is páromnak, hogy ez azért épp nem jó, de ebben az egyben nem törödött a kapcsolatunkkal máskor mindig, a barátaival nem foglalkozhattam. Ebből aztán kiindult egy olyan érzés számomra, hogy nem becsülöm már meg, elvesztettem az érdeklődést, fontosabb neki egy barátja akkor az kiábrándító tud lenni. Meg egy gyönyörű nőről van szó nekem ne mondja senki, hogy csak barátja akar lenni, lehetetlen, hogy ne akard. Miért ilyen könnyű csak pár kirívó eset után elveszteni a kötődést, másnak is volt így?
2020. jún. 6. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Én olyannal nem is kezdenék akinek csak fiú barátai vannak. Ott valami biztos nem oké.
2020. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

Vannak olyan pasik akik egyszerűen nem tudják felfogni hogy csak barátság van közöttük es egyszer egyszer beprobalkoznak, aztan feladjak vegul. Amúgy körülményektől függ mennyit találkozott veluk, volt többször hogy hanyagolt miattuk teged, te ismerted a fiukat?

De válaszolva a kérdésedre nem, nem lehetetlen, magadból indulsz ki inkább.

2020. jún. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem azzal volt bajom, hogy elhanyagolt néha, hanem mikor láttam/ éreztem/ gondoltam akár jól vagy hibásan, hogy azzal a gyerekkel valami nem okés és ezt mondtam is neki hidegen hagyta, mert számára csak barát amit én teljesen el is hittem és megértettem, de attól még az érzés ott maradt.
2020. jún. 6. 13:51
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet ezt így megmagyarázni de könnyű kiábrándulni ez biztos. Nekem vannak amolyan értékrendjeim ha valaki nagyon ellene van azoknak a dolgoknak akkor lehet, hogy addig szerettem azután hirtelen nem fogom már. Könnyű ez a kiábrándulás, én ezt annak hívnám! 23F
2020. jún. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Nekem vegyes a baráti köröm, régebben inkább fiúkkal találtam meg a közös hangot, mert őszintébbek voltak mint azok a lányok akiket akkor ismertem. Van olyan is aki barát extrákkal, de nem fáj ha épp van barátnője, neki se ha nekem van valakim, ez már több mint 10 éve így működik. Sokszor viszont sajnos kiderült, hogy az adott "barát" reménykedett, hogy több lesz köztünk, és amikor egyértelművé vált hogy nem lesz akkor eltávolodtunk. Ritka a sima barátság fiú-lány között, de létezik. Ha bemutat nekik, nincs titkolózás és láthatod, hogy semmi különösebb nem történik annál mint hogy jól érzik magukat együtt akkor ez nem gond. Ha viszont van benned rossz érzés ennek ellenére, és nem is alaptalan akkor egy ilyen lány csak a figyelmet akarja ezektől a barátoktól, jól esik ez csak nem korrekt senkivel szemben.
2020. jún. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

Nekem is szinte csak fiú barátaim vannak, és ha valaki nem tudná ezt elfogadni, akkor ő lenne a kuka, nem a barátaim. Az egyik sráccal konkrétan 8 éve itt vagyunk egymásnak jóban - rosszban, mindig szamithattunk egymásra. Van egy 4-5 éves barátságom is pl.

Egyikkel sincs köztünk semmi, ők is ismerkednek folyamatosan/volt már azóta barátnőjuk.

2020. jún. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát a pontozásból ítélve ez egy elég megosztó téma.
2020. jún. 8. 14:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen az, 5-ös válaszoló vagyok, bár nem értem mi baj volt azzal amit írtam, de mindegy. Vannak olyan dolgok amik miatt szinte megmagyarázhatatlanul ki tudunk ábrándulni a másikból pillanatok alatt, de szerintem ha ez meg tud történni, akkor nem is volt igazán mély és komoly a kapcsolat. Ha az lett volna akkor egy ilyen problémát közösen meg tudtatok volna oldani. Ez nem baj vagy rossz, ettől kérdező te sem vagy rossz ember. Nem kell mindent elfogadni ha nem megy vagy ha nem reális. De így tanulunk. Valószínű tudat alatt úgy érezted, hogy nem érdemes ehhez a lányhoz ragaszkodni, mert csak a sorban álltál volna, és inkább elengedted az egészet nehogy nagyot sérülj.
2020. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!