Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztünk a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk a párommal, elköltöztem, szeretem őt de meggondolatlan dolgokat mondott mi legyen?

Figyelt kérdés

Megbánta de nem ír, szerintem szégyelli magát azért.. nem nagyon tudja kezelni az ilyen helyzeteket,..

Mit csináljak? Gáz ha ráírok?

Én: N/28 Párom: F/ 32



2020. jún. 7. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyikőtök jobb, mint a másik. Eléggé indulatember mindkettőtök, ő pofázik mindenféle kontroll nélkül, te pedig durcás papagáj módjára "elköltözöl" nagy dérre-durral, aztán máris vágysz vissza. Ennek mi értelme?


És miért gondolod azt, hogy "szégyelli magát", mikor semmit nem írt?

2020. jún. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A legjobb barátjával összefutottunk és azt mondta hogy a párom azt mondta az ő hibája volt azért mentem el!
2020. jún. 7. 19:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Min vesztették össze? Mit mondott? Mennyi idő telt el?
2020. jún. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azon hogy megkértem valamire és sokadjára se csinálta meg! És elég ingerülten válaszoltam, ő is stresszes volt mert sokat dolgozik. Utána bocsánatot kértem de azt mondta ő ezt már nem akarja megbeszélni.. Azt mondta költözzek haza.. annyira rosszul esett a hangnem az egész helyzet, a “nem akarja ezt már megbeszélni” hogy mondtam hogy ha nem akarja velem folytatni akkor én megyek is!
2020. jún. 7. 19:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ezen mit akarsz helyre hozni?

Szereted, èrtem, de ez nagyon kevès egy jól működő kapcsolathoz.

Mindenki dolgozik, sokat is akár, mindenki lehet stresszes, de nem küldözgeti haza dühèben a párját. Ez az egyik. Az is szomorú, hogy nem kèpes megcsinálni amit kèrsz tőle, gondolom nem lehetett olyan nagy dolog.

Èn azt gondolom, hogy az ilyen jellemű ember az, akitől jobb ha megszabadulunk. Èszre vetted már, hogy manipulál? Hamisan bűntudatot kelt benned?

2020. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Lefordítom neked mi törtènt, hátha más szemszögből rájössz mi is zajlik valójában.

Szóval mèrges leszel rá, mert sokadjára se sikerült vèghez vinnie valamit. Joggal lettèl mèrges, tudja ezt ő is, de nem akarja elvinni a balhèt, ès ezt belátni előtted is, inkább visszahárítja rád, ès magát teszi áldozat szerepbe. Megsèrtődik, hogy aztán mèg te kèrj bocsánatot, ès elterelődjön a dolog arról, hogy itt igazából ő volt a hunyó. Ès nem elèg, hogy megalazkodsz előtte ès bocsánatot kèrsz amièrt megbántottad szegèny mimóza lelki világát, mèg tovább tetèzi azzal, hogy haza küld. Mintha valami nittomèn mekkora bűnt követtèl volna el. Azt várta volna erre, hogy majd mèg jobban becsicskulsz, de nem így törtènt, mert valóban szedted a sátorfád. Amit megjegyzem nagyon helyesen tettèl.

Ès most nem keres, mert mèg mindig azt várja, hogy te csicskulj, ő a büdös èletben nem fogja belátni, hogy hibázott, ès visszahívni tèged.

Ès felteszem rengeteg ehhez hasonló szituáció zajlott már köztetek.

Na most tedd fel magadban a kèrdèst, hogy egy ilyen kapcsolatban akarsz èlni? Ahol mindig csak elnyomott vagy? Egyáltalán mit szeretsz benne? Ez baromi kiábrándító.

Nagyon nem ajánlom, hogy feledd vele a kapcsolatot.

2020. jún. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam a korábbi kérdésedet. Leírtad, hogy azt mondta költözz el és nem szeret téged. Ezek után elmész, nem keres és te akarod visszasírni magad? Legyen már tartásod.
2020. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Betelt nála a pohár, lépj túl.
2020. jún. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!