Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőm "bossy" típus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm "bossy" típus, miért néznek le minket, miért kell a baráti társaságban kicikizni?

Figyelt kérdés

Van egy határozott jelleme az biztos. Van egy szokása h mikor sok ember van körölöttünk, parancsolgat nekem.. És ha nem ugrom azonnal, akkor rámszól, h M-O-S-T.. és ha még ilyenkor se ugrom, van h befenyeget vmivel, h nem kockulhatok egy hétig meg ilyenek.

De ez a tulajdonsága amúgy annyira nem zavar, és szeretem őt, meg ő is szeret. Miért ütik bele mások az orrukat abba, hogy nálunk milyenek az erőviszonyok? Ha ő a "dominánsabb" az miért baj?


2020. jún. 7. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ciki. Akkor is, ha humorbol csinálja. Mondd meg neki, hogy otthon ok, de társaságban legyen urino miattad, fogja vissza magát.
2020. jún. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jujj. Még 10 év és fegyelmezőpálcát is szerez. Van olyan idős nőrokonom akinél a sétapálca másodlagos funkciója a férje bökdösésére szolgál, illetve "megregulázására". Ez így nem egyenrangú kapcsolat, hanem inkább valamiféle kutya és a gazdi kapcsolata. A "most"-ozás pedig intő jel, a parancsolgatásmániás apám örök kedvence volt.
2020. jún. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert még a kutyával se beszélek így, nemhogy a barátommal. Nem parancsolok, hanem kérek, mert nem a szolgám/csicskám/alattvalóm. Szeretem,tehát sem ezzel nem akarnám kellemetlen helyzetbe hozni, sem pedig azzal, hogy a barátai előtt égetem azzal, hogy engem nem tudtak megnevelni a szüleim, hogy normális hangnemben illik másokhoz szólni.
2020. jún. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tisztel téged! Lejárat a barátaitok elött.

Nekik is biztos kellemetlen lehet.

2020. jún. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezt játékból csináljátok? Mert ha nem, akkor számodra ez nagyon megalázó...én négyszemközt sem beszélnék így senkivel (nemhogy azzal akit szeretek), pláne nem mások előtt.

Fura, hogy téged ez nem zavar...a legtöbb férfi ezen nagyon ki szokott akadni, mondhatni, hogy bőven válóok. De ha neked ez megfelel, akkor mondd meg a barátnődnek, hogy tegye helyre a barátokat; )


33N

2020. jún. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi: Csak tetszik nekik is az ilyen stílus, mert kevés ilyen nő van, így csak irigyek.
2020. jún. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is szeretek nő létemre dominálni egy párkapcsolatban, szeretem ha úgy mennek a dolgok ahogy én akarom.

De nem szoktam fenyítgetni, meg ilyen "csicska, hopp" stílusban beszélni a a barátommal. Ez a csaj úgy csinál mintha a kutyája lennél.

Ha az én baráti társaságomban lennétek nem téged cikiznélek, hanem a barátnődtől kérdezném meg, hogy mit képzel magáról.

2020. jún. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha a párod úgy beszél veled mint ha 10 éves lennél ő meg az anyukád lenne az nem a ciki, hanem az azonnal menekülj kategória...

Te komolyan nem látod, hogy mennyire ijesztő ha egy felnőtt embert nem zavar, hogy a párja teljesen rátelepszik és mindenben dirigál neki? Ez nemtől függetlenül baromi gáz és a barátnőd viselkedése csak rosszabb lesz idővel. Tipikus nárcisztikus.

2020. jún. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nektek így jó akkor bánja a fene, sokan szeretik a határozottabb nőket.
2020. jún. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!