Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sportoltok valamit a párotokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportoltok valamit a párotokkal?

Figyelt kérdés
minek a hatására és mikor kezdtétek?
2020. jún. 8. 07:43
1 2
 1/13 Hellmano ***** válasza:
100%
Én kosárlabdázom már több, mint 30 éve bár a barátnőm nem kosarazott, de szívesen jön mindig. Viszont együtt inkább kerékpározni szoktunk, mert azt ő is jobban szereti.
2020. jún. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Túrázni jártunk még tavaly ősz végéig, csak aztán terhes lettem és ez így abbamaradt. De miután a gyerek elég nagy lesz, folytatjuk tovább.

Nagyon kis lusták vagyunk egyébként, semmi testmozgás nincs az életünkben, mindketten ülőmunkát végzünk, nem járunk semmilyen sportra, kondiba, akármi, szóval gondoltuk egyrészt közös hobbinak is jó, másrészt friss levegőn is vagyunk, harmadrészt meg a túrázás az az a fajta sport, aminél észre se veszed, hogy mozogsz. Nem volt semmi kifejezett esemény, ami hatására elkezdtük, egyszer csak kitaláltuk, hogy végigjárjuk a Kék túrát, aztán így csinálgatjuk/tuk.

2020. jún. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi edzeni,futni,biciklizni,túrázni és teniszezni szoktunk közösen. :)
2020. jún. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A párom rengeteget biciklizik és együtt járunk futni. (Nekem tervben van más sport is).

Azért csináljuk, hogy jól nézzünk ki + az egészségért (sok a cukorbeteg/daganatos megbetegedés a családjainkban).

2020. jún. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Uristen, masodik valaszolo, koszi a tippet, meg alszik a parom, de maris irtam neki, hogy kekturaznunk kell :D

Egyebkent meg friss kapcsolat (1 honap), szoval meg semmit nem sportolunk es bem is fogunk, amig vizsgaidoszakom van, egyszer voltunk biciklizni, azt tervezzuk meg + hogy o lemegy a kis hazi kondijaba kondizgatni, en meg mellette ott csinalom a pilateszes videoimat.

2020. jún. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Járunk úszni, biciklizni, focizni, na meg sok szex. :)
2020. jún. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Falat/sziklát mászunk.
2020. jún. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan együtt ritkán. Ő jó 10 évig futott versenyszerűen én meg a kocadohányos tüdőmmel néha eljárok kocogni, nem igazán egyezik a tempónk meg a terhelhetőségünk.. :D Néha amikor ránk jön, hogy úr isten mozogni kell mert kövérek vagyunk akkor az szokott lenni a megállapodás, hogy ha az egyikőnk mozog akkor a másik is. Tehát ő mondjuk elmegy futni és meg tornázok itthon. Vagy ő elmegy egy nagyobb körre én meg maradok a 2 kilométeres kiskörömön.

Egyedül a küzdősport az ami közös, de nagyon nem vagyunk egy súlycsoport szóval ezt sem igazán együtt szoktuk. Néha ütögetünk együtt csak úgy poénból de mást nem igazán tudunk. Ő tud nekem segíteni edzeni, én neki már kevésbé az 50 kilómmal. :D

2020. jún. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szoktunk együtt túrázni, de csak amikor elutazunk, olyankor ráveszi magát. Nem igazán szereti a gyaloglást, így a szokásos hétvégi túráimra nem jön. Ő küzdősportol a haverjaival, de az a fajta amit csinálnak (jiu-jitsu) engem pont nem mozgat meg. Egyikünk se egy nagy sportolós fajta, én is csak túrázni és úszni szeretek, mást nem, de ez pont elég.
2020. jún. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Túrázunk és futunk. Neki köszönhetem a futás iránti szerelmet:)
2020. jún. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!